Już jest! Rozwiązanie, które oszczędzi o połowę czas pracy księgowego czy pracownika biurowego. SaldeoSMART to bazujący na innowacyjnych rozwiązaniach informatycznych, a zarazem prosty w obsłudze program do odczytywania dokumentów – faktur, wyciągów bankowych i innych. Odpowiednio wdrożony, stanowi inwestycję przynoszącą przedsiębiorstwu wymierne zyski przez wiele lat!

Na takie rozwiązanie księgowi czekali od lat – program do odczytywania faktur, wyciągów bankowych i innych dokumentów pozwoli im oszczędzić nawet 50% czasu pracy! Ta nowoczesna aplikacja działa w sposób bardzo zaawansowany technologicznie, a przy tym prosty i przyjazny dla użytkownika. Oprogramowanie do odczytywania faktur saldeoSMART przy wykorzystaniu mechanizmów OCR (Optical Character Recofnition) rozpoznaje znaki w plikach graficznych – dzięki temu możliwe jest skuteczne odczytanie faktur, wyciągów bankowych i wielu innych dokumentów.

SaldeoSMART analizuje zarówno elektroniczne formy dokumentów, jak i skany. Pobiera z nich dane potrzebne dla firmy, dzięki czemu możliwy jest ich import w programie księgowym lub wykorzystywanym systemie ERP. To oprogramowanie zintegrowane z ponad 30 takimi programami! Wśród nich znalazły się systemy InsERT – między innymi Rewizor nexo i Rewizor GT, Rachmistrz nexo i Rachmistrz GT.

 

SaldeoSMART – Odczytywanie Dokumentów w liczbach

Już ponad 1.000 zadowolonych użytkowników korzysta z programu do odczytywania faktur saldeoSMART w swojej działalności. Wśród nich są biura rachunkowe, księgowi firm oraz pracownicy biur. Każdego miesiąca program ten odczytuje ponad 1.000.000 faktur, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów, przetwarzanych łącznie przez 40.000 firm. Na sukces saldeoSMART składa się nie tylko jego innowacyjność i funkcjonalność, ale też wyjątkowa prostota obsługi. Z przyjaznym menu stworzonym z uwzględnieniem ergonomii użytkowania i potrzeb obsługi poradzi sobie nawet mniej wprawny użytkownik.

SaldeoSMART w biurze rachunkowym skróci nawet o połowę czas pracy księgowego – odejdą bowiem w niepamięć obowiązki związane z ręcznym wprowadzaniem danych z dostarczonych przez klientów dokumentów. Jakość pracy księgowego, który ma więcej czasu, wzrasta w istotny sposób. Zminimalizowana zostaje liczba błędów – nie będzie już wchodził w grę czynnik ludzki i nieuchronnie idące z nich zmęczenie, stres czy pośpiech. Program do odczytu faktur saldeoSMART z powodzeniem radzi sobie z 95% dokumentów.

 

SaldeoSMART w biurze rachunkowym

Wdrożenie programu do odczytywania dokumentów saldeoSMART w biurze rachunkowym to nie tylko wygoda, ale też realny zysk. Dzięki temu, że księgowi nie będą już musieli poświęcać czasu na wprowadzanie dokumentów ręcznie, możliwe będzie obsłużenie większej liczby klientów w tym samym czasie, przez tych samych pracowników.

Warto też zwrócić uwagę na sposób, w jaki saldeoSMART współpracuje z programem księgowym. Import dokumentu do systemu takiego jak np. Rewizor nexo, Rewizor GT, Rachmistrz nexo czy Rachmistrz GT odbywa się zgodnie z mechanizmami producenta oprogramowania, tak by możliwe było szybkie i prawidłowe jego zaksięgowanie. Wszystkie zebrane dane przechowywane są w wirtualnym archiwum. Użytkownik ma do niego dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Trzeba znaleźć jakiś dokument? Wystarczy kliknięcie – pełnotekstowa wyszukiwarka znajdzie go w kilka sekund! To dodatkowa korzyść – wszystko jest w jednym miejscu, księgowy może zapomnieć o przeszukiwaniu niezliczonej ilości teczek i segregatorów.

 

SaldeoSMART – praca z programem do odczytu faktur

Proces sczytywania danych z faktur, choć bardzo skomplikowany pod względem technicznym, od użytkownika wymaga tylko trzech prostych czynności:

  1. Przekazania dokumentów do rozpoznania w saldeoSMART
  2. Weryfikacji i zatwierdzenia uzyskanych wyników
  3. Zaimportowania dokumentu do programu księgowego / ERP

 

Przekazanie dokumentów może odbywać się bezpośrednio ze skanera lub z wiadomości mailowej. Możliwe jest również ręczne dodanie pliku w programie. SaldeoSMART pozwala na wykonanie wstępnej dekretacji dokumentu – nadanie mu kategorii, opisu zdarzenia lub przydzielenie do rejestru (dziennika). Użytkownik może też korzystać z praktycznych mechanizmów automatyzujących dekretację.

Do wyboru użytkownik saldeoSMART ma trzy opcje instalacji: w chmurze (online na serwerze Data Center BrainSHARE IT), lokalnie na własnym serwerze oraz z serwerem w cenie oprogramowania.

 

Wdrożenie saldeoSMART w firmie i w biurze rachunkowym

Choć saldeoSMART – Odczytywanie Dokumentów od strony użytkownika wydaje się być programem prostym, jego prawidłowe funkcjonowanie zależy od jakości wdrożenia. Tylko skuteczne i umiejętne wdrożenie pozwoli wykorzystać pełnię możliwości tego programu. Wymaga to uwzględnienia specyfiki działalności, rodzaju wykorzystywanego oprogramowania księgowego oraz analizy potrzeb przedsiębiorstwa.

Wdrożenie saldeoSMART najlepiej powierzyć specjaliście – takiemu, który dobrze zna dostępne na rynku systemy księgowe. Szybkie, sprawne i skuteczne rozpoczęcie pracy z programem to dla firmy czy biura rachunkowego natychmiastowe korzyści. Profesjonalne wdrożenie okaże się tym bardziej praktyczne, że zakończy się szkoleniem z obsługi programu dla pracowników– szkoleniem, które pozwoli dobrze wykorzystać wszystkie możliwości systemu.

 

Inwestycja na lata

SaldeoSMART to oprogramowanie wyposażone w mechanizmy samouczące się – podnoszą one jakość pracy księgowego i ułatwiają obsługę. Brak szablonów i wzorców do odczytywania dokumentów to gwarancja efektywnej pracy nawet przy pojawieniu się dokumentów wystawionych z programu zupełnie nowego lub autorskiego. System jest też rozwijany i aktualizowany – tak by zawsze trafiał w bieżące potrzeby użytkowników i odpowiadał wymogom ustawodawcy i rynku.

Program do odczytywania faktur saldeoSMART to dobra inwestycja, która będzie przynosić zyski przez lata. Odpowiednio wdrożony, system ten rozpędzi rozwój przedsiębiorstwa, pozwoli oszczędzić czas i wznieść na wyższy poziom jakość pracy księgowych i pracowników.

 

Programy dla firm Pruszków  – zobacz naszą ofertę