Program do zarządzania sprzedażą Subiekt 123 jest już dostępny w dwóch nowych wersjach językowych – ukraińskiej i rosyjskiej. Korzystać można z nich bezpłatnie w ramach podstawowej licencji. To odpowiedź InsERT-u na zapotrzebowanie polskiego rynku pracy i gospodarki.

Jeden z wiodących producentów oprogramowania dla firm – InsERT – po raz kolejny pokazał, że wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Tym razem popularny program do fakturowania – Subiekt 123, zyskał swoją wersję rosyjsko- i ukraińskojęzyczną. Prosty w obsłudze, wygody i funkcjonalny system do zarządzania sprzedażą teraz może być jeszcze swobodniej obsługiwany przez pracowników i właścicieli przedsiębiorstw zza wschodniej granicy.

 

Subiekt 123 – prosty program do wystawiania faktur

Dostępny online w systemie udostępnionym przez InsERT, program do fakturowania Subiekt 123 pozwala na pełną obsługę sprzedaży. Współpracuje z wieloma obecnymi na rynku drukarkami fiskalnymi. Za jego pomocą wystawimy dokumenty, utworzymy i przechowamy informacje o towarach, usługach i kontrahentach, utworzymy zestawienia itp. Subiekt 123 umożliwia też banalnie proste generowanie zaawansowanych plików, m.in. JPK_VAT i JPK_FA.

 

Subiekt 123 po ukraińsku i rosyjsku

Teraz w ramach podstawowej licencji można korzystać także z ukraińskiej i rosyjskiej wersji językowej programu Subiekt 123. Uruchomiono też odpowiednio dwie nowe wersje językowe strony do logowania. Zmiana języka witryny i programu jest banalnie prosta. W prawym górnym rogu ekranu strony widoczne są trzy okrągłe przyciski z flagami państw – polską, ukraińską i rosyjską. Język można też zmienić na poziomie programu – odpowiednie zakładki znajdziemy w prawym górnym rogu, po lewej stronie od ikony koła zębatego Ustawień.

Program działa w języku rosyjskim lub ukraińskim, jednak dokumenty wciąż wystawiane są po polsku i spełniają wszystkie normy określone przez polskie przepisy. Korzystanie z dwóch nowych wersji językowych nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Dostępne są one w ramach podstawowej licencji.

 

W odpowiedzi na potrzeby

Imigranci z Ukrainy i Rosji to w Polsce pożądani i cenieni pracownicy. Duży napływ ludności ze Wschodu w ostatnich latach wpłynął na wiele sektorów gospodarki. Powstają nowe wersje stron językowych, broszury i ulotki w tych językach itp. Ukraińcy i Rosjanie prowadzą w Polsce ponad 3 tys. firm – lokali gastronomicznych, sklepów czy punktów usługowych. Dostosowane do ich potrzeb wersje językowe Subiekta 123 z pewnością ułatwią funkcjonowanie na polskim rynku.

 

Programy dla firm Pruszków – zobacz naszą ofertę