Efektywne prowadzenie lokalu gastronomicznego wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań, których celem jest wzniesienie na najwyższy poziom jakości obsługi klienta. Trudno znaleźć branżę, w której ta kwestia liczyłaby się tak bardzo jak w gastronomii. Szybko, sprawnie i dobrze obsłużony klient to podstawa sukcesu – taka osoba nie tylko wróci do lokalu i poleci go znajomym – taka osoba pozytywnie oceni lokal np. w mediach społecznościowych, poinformuje wszystkich o tym, gdzie jadła posiłek itd. Obecnie jakość obsługi klienta jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.
Najwyższej klasy terminal POS z monitorem dotykowym to podstawa sprawnie funkcjonującego lokalu. We współpracy z funkcjonalnym oprogramowaniem dla gastronomii oraz urządzeniami takimi jak drukarka fiskalna czy drukarka bonowa oszczędzają one mnóstwo czasu pracy kelnerów. Pracownik korzysta z wygodnego monitora dotykowego – z wyświetlanego menu wybiera dania zamówione przez klienta i przesyła informację bezpośrednio do kuchni. Dzięki praktycznym terminalom POS ilość błędów zostaje ograniczona do minimum, a to tylko potęguje zadowolenie klientów lokalu gastronomicznego.

Terminale POS w Pruszkowie – dlaczego potrzebne

Konkurencja w branży gastronomicznej Pruszkowa jest spora. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań to najlepszy i jedyny sposób na wyprzedzenie tej konkurencji. Nawet najsmaczniejsze dania nie przyciągną klientów do lokalu, jeśli będą musieli na nie zbyt długo czekać lub co drugie będzie podawane zbyt chłodne. Dzięki terminalom POS czasochłonne procesy w firmie zostają skrócone, a kelnerzy mają więcej czasu dla klientów – mogą sobie pozwolić np. na podejście i zapytanie o zadowolenie z posiłku. Takie działania składają się na najwyższą jakość obsługi, a co za tym idzie także podniesienie renomy lokalu.
Na monitorze dotykowym można wyświetlać rozkład Sali, co znacznie usprawnia i ułatwia pracę kelnerów – dzięki temu rozwiązaniu raz na zawsze przestaną oni mylić stoliki i zamówienia. Wszystkie ważne informacje o stolikach, klientach, zamówieniach i przygotowywanych daniach znajdują się w jednym miejscu – wszystko dzięki terminalowi POS z ekranem dotykowym.

Elastyczny terminal POS

Tam, gdzie w lokalu gastronomicznym przestrzeń jest ograniczona, trzeba stosować elastyczne rozwiązania. Nowoczesne terminale POS z monitorami dotykowymi posiadają wiele opcji montażu – od postawienia na ladzie, przez umieszczenie na półce, aż do zawieszenia nawet na ścianie! Duży wybór monitorów dotykowych pozwoli dopasować ich rozmiary do potrzeb lokalu. Warto w tym względzie znaleźć w Pruszkowie sklep z terminalami POS i monitorami dotykowymi, który gwarantuje szeroką ofertę sprzętu różnych producentów.

Niestraszne mu wilgoć i pył

Wybór sprzętu w lokalu gastronomicznym powinien być dobrze przemyślany pod kątem warunków, w jakich będzie pracował. Dotyczy to w szczególności sprzętu komputerowego. Należy wybrać terminal POS o szczelnej konstrukcji – zapewnia ona odporność na wysokie temperatury, wilgoć i zapylenie, o które nietrudno w lokalu gastronomicznym. Z kolei mocna obudowa ochroni sprzęt przed uszkodzeniami i zadrapaniami.
W gastronomii sprawdzają się terminale POS z pasywnym chłodzeniem – brak otworów chroni wnętrze komputera przed dostaniem się pyłów, np. mąki. Dzięki temu sprzęt działa bezawaryjnie i znaczenie dłużej niż inne tego typu urządzenia.
Terminale POS z monitorem dotykowym marek takich jak Posiflex, Hisense, WINCOR, ELO, Elzab czy Posnet znakomicie sprawdzają się w lokalach gastronomicznych. Korzystając z pomocy doświadczonego serwisanta warto zdradzić mu nieco informacji o specyfice działalności i warunkach, w jakich sprzęt będzie pracował. Tylko dzięki temu specjalista dopasuje rozwiązanie optymalne dla konkretnego lokalu, z jego mocnymi i słabymi stronami.

Jak wybrać serwis terminali POS

Zakup odpowiedniego sprzętu to jedno, a obsługa i opieka posprzedażowa to druga, nie mniej istotna kwestia. Warto znaleźć w Pruszkowie serwis, który zapewni kompleksowe wyposażenie stanowiska kelnerskiego – od terminalu POS z ekranem dotykowy, przez kasy i drukarki fiskalne, drukarki paragonowe (bonowe), terminale płatnicze, aż do funkcjonalnego oprogramowania dla gastronomii. Korzystanie z usług jednego serwisu w zakresie całego osprzętowania to ogromna korzyść – dedykowany specjalista zna potrzeby lokalu i potrafi na nie odpowiedzieć w najlepszy możliwy sposób. Dzięki znajomości urządzeń dopasuje zawsze kompatybilne rozwiązania. Dla lokalu to oszczędność, także finansowa.

BUCHCOM Terminale POS i Monitory dotykowe w Pruszkowie to zespół specjalistów zaznajomionych z lokalnym rynkiem. Oferujemy sprzęty wiodących producentów, takich jak Posiflex, Hisense, WINCOR, Posnet, Elzab czy ELO. Jesteśmy też autoryzowanym dealerem m.in. oprogramowania Gastro, Bistro które od lat cieszy się ogromną popularnością w branży gastronomicznej. Na półkach naszego sklepu znaleźć można kasy i drukarki fiskalne, terminale płatnicze, drukarki bonowe, ekrany dotykowe, terminale POS, terminale fiskalne i wiele innych urządzeń. Ponadto doświadczeni, certyfikowani księgowi oferują najwyższej jakości usługi.