Fawag Lite ONLINE

Z

Atrakcyjna cena

Funkcjonalność, niezawodność i nowoczesność – wszystko to zyskasz w naprawdę korzystnej cenie – to jedna z najtańszych kas fiskalnych na rynku
Z

Prostota obsługi

Intuicyjne menu oraz ergonomiczne rozwiązania ułatwiają pracę z kasą fiskalną
Z

Niezawodność i stabilność

Wykonana z wytrzymałych materiałów, kasa o wzmocnionych mechanizmach stabilnie stoi na blacie i z powodzeniem znosi wieloletnią eksploatację
Z

Mocny akumulator

W razie przerwy w dostawie prądu wydrukujesz aż 300 paragonów bez ładowania urządzenia
1659PLNbrutto
Poszukujesz prostej w obsłudze kasy fiskalnej w atrakcyjnej cenie? Cenisz sobie niezawodność, solidność i atrakcyjny wygląd? Świetnie trafiłeś! Oto Fawag Lite – nowoczesne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w niewielkich sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Powstała z myślą m.in. o salonach fryzjerskich i kosmetycznych, warsztatach samochodowych, punktach gastronomicznych typu fast-food, butikach, kwiaciarniach, wyspach marketowych i innych tego typu działalnościach.

Postaw na niezawodność. Kasa fiskalna Fawag Lite została wyposażona w mocne mechanizmy, które z powodzeniem zniosą nawet wieloletnią eksploatację. Stabilnie stoi na blacie lady, jest odporna i wytrzymała. Do tego wyróżnia się eleganckim, estetycznym wyglądem, który doskonale komponuje się w każdym wnętrzu.

Ciesz się niezwykłą prostotą obsługi. Wyjątkowo intuicyjne menu sprawia, iż praca z kasą Fawag Lite jest łatwa i przyjemna. Dwa czytelne i wyraźne wyświetlacze gwarantują komfort klienta oraz wygodę kasjera. Do tego ergonomiczna klawiatura ścięta skośnie pod optymalnym kątem, wyposażona w 16 funkcjonalnych klawiszy skrótu, dzięki którym dostęp do najczęściej wybieranych operacji masz zawsze pod ręką! Wszystko to czyni Fawag Lite kasą doskonale praktyczną i funkcjonalną.

Podłącz do kasy fiskalnej szufladę na pieniądze, a dzięki łączu USB także czytnik kodów kreskowych lub komputer.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej? Dla Fawag Lite to żaden problem! Nowoczesny akumulator tej wysokiej jakości kasy fiskalnej wydrukuje aż 6 tys. linii, czyli około 300 paragonów bez konieczności ładowania! To zupełnie wystarczająco nawet na całodzienną pracę urządzenia.

Kasa fiskalna Fawag Lite dysponuje wszystkimi cechami funkcjonalnego urządzenia fiskalnego. Elektroniczna kopia paragonu, wydruku numeru NIP nabywcy, 40-znakowa nazwa towaru lub usługi – to tylko niektóre z wielu zalet ten kasy fiskalnej!

 

Postaw na nowoczesność i funkcjonalność w atrakcyjnej cenie! Wybierz Fawag Lite i ciesz się praktycznym urządzeniem w swoim sklepie i lokalu!