Bistro Business

Z

Zaawansowana obsługa zamówień

Podział, łączenie czy przenoszenie zamówień, szybkie wystawianie rachunków, obsługa kilku zamówień przy jednym stoliku i wiele innych

Z

Obsługa magazynu

Podgląd magazynu, przeprowadzanie inwentaryzacji, możliwość obsługi wielu magazynów, składania zamówień na surowce, obsługa dokumentów magazynowych

Z

Współpraca z drukarkami fiskalnymi

Program obsługuje większość dostępnych na polskim rynku drukarek kuchennych i drukarek fiskalnych

Z

Intuicyjna praca na ekranie dotykowym

Przyjazny interfejs i prostota obsługi pozwolą Ci wyszkolić nowego kelnera w ciągu zaledwie 15 minut!

Prowadzisz pizzerię, bar, kawiarnię, a może dużą restaurację z obsługą kelnerską? Poszukujesz rozwiązania, które usprawni pracę kelnerów i podniesie na wyższy poziom jakość obsługi gości Twojego lokalu? Oto Bistro Business – funkcjonalne, a zarazem proste w obsłudze oprogramowanie dla gastronomii, dzięki któremu skrócisz wiele procesów w swojej firmie, oszczędzisz czas i zwiększysz zyski.

Wyobraź sobie praktyczny program dla gastronomii – wydajny i szybki, o niewielkich wymaganiach systemowych. Dzięki wyjątkowo przejrzystemu interfejsowi wyszkolisz każdego nowego kelnera w ciągu zaledwie 15 minut! Praca za pomocą ekranu dotykowego jest tak intuicyjna, że z łatwością poradzą sobie z nią nawet mniej doświadczeni pracownicy.

Oprogramowania gastronomiczne Bistro Business daje pełną gamę funkcjonalności potrzebnych w nowoczesnym lokalu. Dowolna ilość otwartych rachunków, do 10 stanowisk przy pracy w sieci, możliwość wystawiania paragonów na jednej drukarce fiskalnej ze wszystkich stanowisk, wygodne logowanie kelnerów przy pomocy kart magnetycznych, mikropastylek Dallas czy kodów kreskowych – to tylko niektóre z wielu możliwości programu Bistro Business.

Obsługuj wiele magazynów – prowadź inwentaryzacje, korzystaj z podglądu wartości magazynu, generuj zamówienia na surowce, które są poniżej stanu minimalnego. Wraz z programem Small Business system pozwala na pełną obsługę firmy wraz z prowadzeniem księgowości bądź eksport danych do najpopularniejszych programów księgowych.

Program dla gastronomii Bistro Business współpracuje z większością dostępnych na rynku drukarek fiskalnych i drukarek kuchennych – jeśli masz dobry sprzęt, zapomnij o jego wymianie i dodatkowych kosztach! Korzystaj z tego, który już masz w firmie.

W standardzie dostępny jest także terminal kuchenny – aplikacja, która wyświetla w kuchni bieżące zamówienia na ekranie dotykowym, zastępując w ten sposób drukarkę kuchenną. Dzięki temu rozwiązaniu współpraca kelnerów i kucharzy stanie się jeszcze efektywniejsza – komunikaty dla kucharzy przesyłane są poprzez sieć, co znacznie skraca czas pracy kelnerów. Kuchnia może mieć podgląd kilku zamówień jednocześnie. Alarmy powiadamiają kelnerów o przygotowaniu posiłku. Sprawnie, oszczędnie i niezwykle wygodnie – dokładnie tak, jak powinno być w nowoczesnym lokalu gastronomicznym!

 

Oszczędź czas, podnieś jakość obsługi klienta i zwiększ zyski – wszystko dzięki programowi gastronomicznemu Bistro Business!