Biuro nexo

Z

Zarządzanie biurem

Wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności w biurze rachunkowym lub w biurze doradcy podatkowego

Z

Dedykowany portal biura

Funkcjonalne narzędzie zapewniające szybką komunikację on-line z klientami

Z

Wsparcie w codziennej pracy księgowego i doradcy podatkowego

Rozliczanie klientów, śledzenie stanu zaawansowania prac itp.

Z

Praca w systemie InsERT nexo

Automatyzacja pracy na wielu podmiotach – Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo itd.

W swoim biurze rachunkowym korzystasz z programów linii InsERT nexo? A może jesteś doradcą podatkowym i cenisz sobie ten funkcjonalny system? Oto program, który powstał z myślą o wspieraniu Twojej firmy – Biuro nexo. Dzięki niemu zapewnisz swoich pracownikom jeszcze lepszą organizację pracy, oszczędzisz czas i usprawnisz komunikację z klientami.

Program wspierający pracę księgowego i doradcy podatkowego Biuro nexo pomaga zorganizować codzienne czynności wykonywane w każdym biurze – rozliczanie klientów, bieżącą kontrolę stanu zaawansowania prac w comiesięcznej ich obsłudze itp. Program został wyposażony w dodatkowe, bardzo przydatne funkcje, takie jak chociażby rejestr usług księgowych odnotowujący zdarzenia dziejące się poza systemem InsERT, które biuro chce ująć w rozliczeniu za usługę.

Biuro nexo został wyposażony w innowacyjny dedykowany Portal Biura – to funkcjonalne narzędzie ułatwia komunikację z klientami. Księgowy publikuje w systemie np. informacje o kwotach podatków i składkach ZUS do zapłacenia wraz z parametrami przelewów, wynagrodzeniach pracowników, podsumowania miesięczne poszczególnych typów podatków wraz z rozrachunkami i wynagrodzeniami, a także różnego rodzaju szczegółowe raporty.

Praca na wielu podmiotach systemu InsERT nexo odbywa się automatycznie. Programy pracują na jednej bazie, co znacznie usprawnia wszelkie czynności. Biuro nexo zapewnia dostęp do wszystkich mechanizmów platformowych, takich jak: pola własne, flagi, InsMAIL, zestawienia, wydruki, Sfera, biblioteka dokumentów itp.

 

Wesprzyj swoje biuro rachunkowe, oszczędź czas i pieniądze! Wybierz już dziś program wspomagający pracę księgowego i doradcy podatkowego Biuro nexo!