DIBAL G-310

Z

WAŻY BEZ ZASILANIA SIECIOWEGO

Wykorzystaj wbudowany akumulator (DC 6V) i zapewnij sobie poprawną pracę bez zasilania sieciowego nawet do 100 godzin

Z

9 DWUPOZIOMOWYCH KLAWISZY FUNKCYJNYCH

Wykorzystaj funkcyjne klawisze szybkiego dostępu i unikaj pomyłek

Z

PRECYZJA WAŻENIA

Stabilny i odporny na drgania układ pomiarowy zapewni dokładność wskazań wagi

Z

PRACUJ NA DWA SPOSOBY – Z WYSIĘGNIKIEM LUB BEZ

Dostępna w wersji płaskiej lub z wysięgnikiem – po zamontowaniu dołączonej wieży

Potrzebujesz w swojej placówce handlowej urządzenia do szybkiego i precyzyjnego ważenia sprzedawanych artykułów?

Idealnym rozwiązaniem będzie elektroniczna waga kalkulacyjna marki DIBAL  model G-310. Urządzenie to ułatwi pracę w sklepie spożywczym, sklepie mięsnym, stoisku z nabiałem, cukierni czy osiedlowym warzywniaku. Wykorzystując zasilanie z wewnętrznego akumulatora, świetnie sprawdzi się również w handlu bazarowym, a także w każdym innym miejscu gdzie dostęp do zasilania sieciowego jest utrudniony.

Nowoczesna waga DIBAL G-310 posiada wysokie parametry techniczne, dzięki którym znajdzie zastosowanie w małych i średnich placówkach handlowych z asortymentem wymagającym ważenia i przeliczenia ceny.

Na uwagę zasługują wysokiej jakości podzespoły, jakie wykorzystano do produkcji G-310. Zapewnią one długą i bezawaryjną pracę – nawet przy intensywnej eksploatacji.

DIBAL G-310 to niezawodna waga sklepowa, która uwzględnia pomiary w dwóch zakresach: do 6 kg z dokładnością do 2 g, powyżej 6 kg z dokładnością do 5 g. Maksymalne obciążenie wagi DIBAL G – 310 wynosi aż 15 kg. Dwuzakresowość wagi pozwoli na dostosowanie możliwości urządzenia do indywidualnych potrzeb Twojej branży, a także wskaże precyzyjny wynik ważenia każdego towaru.

Waga sklepowa DIBAL G-310 posiada złącze komunikacyjne RS-232, za pomocą którego podłączysz ją do kasy fiskalnej. Po zastosowaniu specjalnej przejściówki urządzenie współpracuje także z komputerem. Dzięki takim możliwościom stworzysz doskonale wyposażone stanowisko pracy.

Kolejnym atutem modelu G -310 jest wodoszczelna, membranowa klawiatura z 9 klawiszami funkcyjnymi. Każdemu z klawiszy można przypisać 2 znaczenia. Dzięki temu zaprogramujesz wagę w taki sposób, aby usprawniła obsługę klientów Twojej firmy.

Urządzenie oferuje możliwość zamontowania dodatkowego ciekłokrystalicznego wyświetlacza klienta na wysięgniku. Zapewni on dużą przejrzystość pojawiających się informacji o przebiegu sprzedaży.

 

Nowoczesna waga kalkulacyjna DIBAL G–310 dzięki swojej dużej niezawodności sprawi, że obsługa klientów stanie się przyjemnością!