Honeywell PC42T

Z

Wydajna, ekonomiczna i wszechstronna

Niewielka, przyjazna w obsłudze technologia wydruku etykiet

Z

Łatwa integracja z komputerem

Wybierz port komunikacyjny: USB, RS232 lub Ethernet

Z

Dwa rodzaje druku

Tańszy wydruk termiczny lub wysokiej trwałości wydruk termo-transferowy

Z

Etykiety z kodami kreskowymi i grafikami

Oznaczaj towar jak wolisz – kodem kreskowym, tekstem lub grafiką

Asortyment w Twoim przedsiębiorstwie wymaga oznaczenia? Zastanawiasz się nad zakupem drukarki etykiet?

Pomocna w tym przedsięwzięciu będzie drukarka etykiet Honeywell PC42T.

Zadaniem tego urządzenia jest wydruk etykiet z kodem kreskowym, tekstem o różnych czcionkach, lub grafiką na podstawie danych wysłanych z komputera. Z PC42T sam wydrukujesz dowolną etykietkę samoprzylepną lub metkę, a Twój towar zostanie prawidłowo oznakowany. Urządzenie obsługuje wszystkie główne kody kreskowe jedno- i dwuwymiarowe.

Drukarka PC42T to znakomite rozwiązanie dla wydruku etykiet w małych i średnich punktach handlowo-usługowych, magazynach lub biurach.

Prosta instalacja, łatwa obsługa i cicha praca czynią z Honeywell PC42T urządzenie wyjątkowo przyjazne użytkownikowi.

Atutem tej funkcjonalnej drukarki etykiet jest wydruk w dwóch trybach: termicznym i termo-transferowym. Pod względem jakości samego wydruku oba tryby są bardzo podobne. Zastosowany wysokiej klasy mechanizm termiczny obsługuje rozdzielczość głowicy 203 dpi, z maksymalną prędkością druku do 100 mm/s.

Jeśli zdecydujesz się na wydruk termo-transferowy, będzie on trwalszy i lepszy jakościowo w porównaniu z drukiem termicznym. Podczas takiego wydruku w etykietę wgrzewany jest barwnik z folii termo-transferowej.

Etykieta z wydruku termo-transferowego odznacza się bardzo dużą trwałością, odpornością na ścieranie mechaniczne, zachlapanie, wysokie i niskie temperatury, jak również światło słoneczne.

Gotowe etykiety mogą mieć różną szerokość i długość. Drukarka PC42T mieści maksymalną szerokość etykiety 110 mm (sam zadruk to maksymalnie 104 mm). Ciekawą opcją jest możliwość stosowania taśm różnej długości (do 300 m), przy średnicy gilzy na taśmę termo-transferową wynoszącą 25,4 mm. Dostępna jest także wersja z konfiguracją rdzenia wstążki wynoszącą 12,7 mm.

Pamiętaj, że drukarka etykiet Honeywell PC42T umożliwia też tańszy wydruk w trybie termicznym. Niestety jest on wrażliwy na temperaturę, wilgoć oraz upływ czasu. Z tego względu etykiety termiczne sprawdzą się na towarze o krótkim czasie eksploatacji, np. w handlu detalicznym na artykułach spożywczych.

Zastosowana technologia zapewnia szybką i łatwą wymianę materiałów eksploatacyjnych: etykiet termicznych, etykiet zwykłych i kalek termo-transferowych.

Za realizację wielu zadań jednocześnie odpowiadają zastosowane w urządzeniu wysokiej klasy podzespoły. Drukarka etykiet PC42T posiada 64 MB pamięci RAM oraz 64 MB pamięci Flash. Opcjonalnie obsługuje także zewnętrzne nośniki o maksymalnej wielkości do 32 GB.

Model PC42T bezproblemowo współpracuje z komputerem. Wykorzystuje standardowo port komunikacyjny USB, może też mieć wejście RS232 i Ethernet.

Z drukarką etykiet PC425T Twoja firma zwiększy efektywność pracy!

Wszystkie cechy Honeywell PC42T powodują, że jest to idealne rozwiązanie dla średnich i małych placówek, które chcą podnieść swoją wydajność związaną z etykietowaniem.

 

Wybierz wszechstronność technologii drukarki etykiet Honeywell PC42T, i wykorzystaj ją w swoim biznesie!