Elzab D10

Z

Małe gabaryty i niska waga

Drukarka świetnie sprawdza się w pracy mobilnej, a także w małych i średnich punktach handlowych i usługowych

Z

Współpraca z urządzeniami typu tablet

Komunikacja z komputerem, laptopem lub urządzeniem mobilnym może odbywać się bezprzewodowo – za pośrednictwem opcjonalnego modułu Bluetooth

Z

Ogromna baza towarowa

Aż 300 tys. nazw towarów i usług do zaprogramowania, a każda nazwa może mieć nawet 42 znaki długości

Z

Wytrzymały akumulator

Drukarka pracuje nawet 16 godzin bez konieczności ładowania – wydrukuje około 4 tys. paragonów

Poszukujesz funkcjonalnej drukarki fiskalnej do pracy w systemie sprzedaży niewielkiego sklepu lub punktu usługowego? Zależy Ci nie tylko na wysokich parametrach technicznych, ale też na małych gabarytach urządzenia? Spójrz tylko na tę nowoczesną drukarkę fiskalną o wyjątkowo atrakcyjnym designie – to Elzab D10 dedykowana małym i średnim punktom sprzedażowym. To pierwsza drukarka fiskalna, która wykorzystuje dotykowy panel na wyświetlaczu kasjera!

Drukarka fiskalna Elzab D10 współpracuje nie tylko z komputerem stacjonarnym czy laptopem, ale też z urządzeniami typu tablet. Świetnie sprawdza się w mobilnych stanowiskach sprzedaży – dzięki małym gabarytom i niskiej wadze łatwo ją przenosić, a wydajny akumulator zapewnia wydruk aż 4 tys. paragonów (lub 16 godzin pracy) bez podłączania do źródła zasilania! Po zastosowaniu opcjonalnego modułu Bluetooth lub Wi-Fi Elzab D10 komunikuje się z komputerem bezprzewodowo, a to ogromna wygoda dla użytkownika!

Zwróć też uwagę na ogromną bazę nazw towarów i usług drukarki Elzab D10 – aż 300 tys. PLU! Każda nazwa może mieć nawet 42 znaki długości. Tak duża baza pozwoli na wieloletnie użytkowanie drukarki, nawet przy szerokiej i często zmieniającej się ofercie. Długa nazwa towaru i usługi pozwala na zaprogramowanie nazw szczegółowych, a to wzbudza zaufanie klientów i pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.

To oczywiście tylko niektóre z wielu zalet drukarki fiskalnej Elzab D10. Wśród pozostałych należy wymienić m.in. elektroniczną kopię paragonu, możliwość wydruku faktur VAT w standardzie, dwukomponentowa obudowa zapewniająca wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, wydruk na paragonie numeru NIP nabywcy, a także kodów C128 oraz QR. Przyjdź do naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych w Pruszkowie i już dziś przetestuj Elzab D10!

 

Innowacyjność i niebanalny design w mobilnym systemie sprzedaży – wybierz już dziś drukarkę fiskalną Elzab D10!