Elzab ZETA

Z

Duża moc w mechanizmie drukującym

Prosty i wydajny mechanizm drukujący z gwarancją 50 km przebiegu głowicy

Z

Precyzyjność zamknięta w niewielkich rozmiarach

Solidna, stylowa obudowa o wymiarach 111 x 170 x 90 mm zapewnia duże możliwości funkcjonalne

Z

Bezpieczna forma przechowywania danych

Praktyczne rozwiązanie, czyli informatyczny nośnik danych – karta micro SD dla zapisu kopii dokumentów fiskalnych

Z

Ładowanie z instalacji samochodowej

Opcjonalne zasilanie z instalacji samochodowej, zarówno 12 jak i 24V

Planujesz uzupełnić w swoim przedsiębiorstwie stanowisko kasowe o małą, funkcjonalną drukarkę fiskalną?

Zwróć uwagę na kompaktową drukarkę fiskalną ELZAB ZETA.

Urządzenie stworzone do pracy w małych i średnich punktach sprzedaży, a także w lokalach świadczących usługi. Doskonale sprawdzi się w kiosku lub w każdym niewielkim punkcie z ograniczoną powierzchnią sprzedażową – wyposażonym w system komputerowy.

Estetyczny wygląd drukarki ZETA połączono z przemyślanym rozwiązaniem. Wszystkie złącza komunikacyjne umieszczono od dołu urządzenia, dzięki czemu unikniesz bałaganu kabli na biurku czy ladzie sklepowej.

A ponadto ELZAB ZETA prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo.

Model ZETA zapisuje kopie paragonów w formie cyfrowej. Zastosowana karta micro SD jest integralnym elementem drukarki.  Dodatkowo jest zabezpieczona przed przypadkowym usunięciem lub nadpisaniem danych. Poprzez elektroniczny zapis kopii dokumentów zmniejszają się Twoje koszty związane z  eksploatacją urządzenia. Wydruk tylko jednej rolki papieru zmniejsza też zapotrzebowanie na energię elektryczną. W przypadku pracy mobilnej lub czasowej przerwie zasilania sieciowego zyskujesz dłuższy czas pracy na akumulatorze. Warto wspomnieć, że możesz tworzyć kopie zapasowe danych zapisanych na karcie micro SD na płycie CD, DVD, na dysku komputera czy pamięci przenośnej.

Atutem drukarki fiskalnej ELZAB ZETA jest to, że możesz ją opcjonalnie podłączyć do zasilania zewnętrznego instalacji samochodowej 12 lub 24V.

Funkcjonalną drukarkę ELZAB ZETA wyposażono w interfejsy komunikacyjne RS-232 i USB, za pomocą których urządzenie będzie bezproblemowo współpracowało z terminalem płatniczym czy szufladą kasjerską. Poprzez podłączenie do komputera drukarka obsłuży ogromną bazę PLU – aż 300 000 pozycji towarowych. Poza tym, możesz używać nazw towarów lub usług o długości do 42 znaków. Do dyspozycji masz jeszcze dodatkowe 3 linie opisu asortymentu (w każdej linii 35 znaków).

Właśnie dlatego  model ZETA znajdzie zastosowanie zarówno w przedsiębiorstwie, które ma rozbudowany asortyment, jak i w firmie, która stawia na rozwój i poszerza swoją ofertę.

Drukarka fiskalna ZETA  zaoferuje Ci ogromne funkcjonalności, niewielkie gabaryty i solidną konstrukcję. Mimo małych wymiarów posiada niezwykle wydajny mechanizm drukujący i obsługuje papier termiczny o długości 60 m.

Użytkownicy tego modelu z pewnością docenią praktyczną funkcję przypomnień, m.in. o  konieczności wykonania raportu dobowego oraz raportu miesięcznego za poprzedni miesiąc.

Jeśli w swoim przedsiębiorstwie nie dysponujesz obszernym stanowiskiem pracy, ale zależy Ci na czytelnym przekazie informacji o transakcjach handlowych, możesz opcjonalnie  podłączyć dodatkowy wyświetlacz o wielkości 4,3″. Podłączenie zewnętrznego ekranu na słupku umożliwia też  swobodną aranżację stanowiska sprzedaży oraz lepszą czytelność treści przeznaczonych dla klienta.

Dużym plusem Elzab ZETA jest możliwość wprowadzenia nagłówka zarówno w formie tekstu, jak i grafiki. Dodatkowo urządzenie umożliwia wydruk kodów C128 oraz QR na paragonie.

Ułatwieniem dla Twojej firmy będzie z pewnością funkcja drukowania faktur VAT oraz bogaty zestaw wydruków niefiskalnych. ZETA udostępnia także użytkownikowi superformatki, które pozwalają na wydruk m.in. potwierdzeń, pokwitowań czy biletów – według wzoru zdefiniowanego wcześniej przez operatora.

ZETA to nowoczesna, praktyczna technologia, która zwiększy skuteczność obsługi klientów w Twojej firmie.

 

Postaw na drukarkę fiskalną ELZAB ZETA, która otworzy przed Twoim biznesem nowe możliwości w dziedzinie sprzedaży.