Gestor GT

Z

Zarządzanie relacjami z klientami

Dedykowany małym i średnim firmom z różnych branż program wspiera budowanie trwałych relacji z klientami i kontrahentami

Z

Wszystkie dane dotyczące klientów

Staranne wyselekcjonowanie danych o klientach, tworzenie zestawień i skuteczne planowanie pozwala przygotować doskonałą strategię marketingową czy sprzedażową

Z

Moduł poczty elektronicznej

Automatyczne przypisywanie e-maili do odpowiednich klientów, tworzenie skutecznego mailingu itp.

Z

Integracja z Subiektem GT

Programy korzystają z ze wspólnej kartoteki kontrahentów i towarów, Gestor GT pobiera z Subiekta dane o wystawionych dokumentach

Poszukujesz narzędzia, które pomoże Ci zbudować trwałe relacje z klientami? Zależy Ci na skutecznym planowaniu działań marketingowych? Oto Gestor GT – program doskonale trafiający w potrzeby Twojej firmy. Stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach wspiera działania handlowe i marketingowe. Świetnie sprawdza się też w dziale obsługi klienta czy sekretariacie. Dzięki bogatej funkcjonalności i dużej możliwości konfiguracji zaspokaja potrzeby firm z różnych branż.

Planuj i rejestruj działania takie jak spotkania, zadania, wiadomości e-mail, telefony itp. Korzystaj z rozbudowanych kartotek klientów, historii kontaktów, wystawionych dokumentów, działań itp. Wszystkie informacje o klientach są łatwo dostępne z każdego miejsca w systemie. Twórz zestawienia i podejmuj na ich podstawie dobre decyzje dotyczące strategii sprzedaży.

Program do zarządzania relacjami z klientami Gestor GT został wyposażony we wbudowany moduł poczty elektronicznej – dzięki niemu prowadzenie korespondencji będzie jeszcze bardziej uporządkowane i skuteczne. Moduł pozwala na wysyłkę maili zbiorczych na podstawie zdefiniowanych szablonów oraz pól autotekstu.

We współpracy z Subiektem GT program Gestor GT pobiera informacje o wystawionych dokumentach handlowych i innych. Aplikacje korzystają ze wspólnej kartoteki kontrahentów i towarów, wraz ze wszystkimi poziomami cen, promocjami itp.

Zapewnij swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie i pomnóż zyski swojej firmy – wybierz już dziś program do budowania trwałych relacji z klientami Gestor GT!