Gestor nexo PRO

Z

Zarządzanie relacjami z klientami

Dedykowany małym i średnim firmom, został wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji podnoszących na wyższy poziom jakość relacji z klientami

Z

Organizacja biura

Działanie w obszarze wewnątrzfirmowym – planowanie zadań, delegowanie ich na pracowników, monitorowanie postępów itp.

Z

Dodatkowe rozszerzenia wersji PRO

Dodawanie indywidualnych rozwiązań, własne pola, raporty, słowniki, flagi, wzorce wydruku itp.

Z

Integracja z Subiektem nexo PRO

Oszczędność czasu dzięki m.in. korzystaniu ze wspólnych kartotek, łatwemu przekształcaniu ofert w dokumenty handlowe i magazynowe itp.

Zastanawiasz się, jak zbudować trwałe relacje z klientami Twojej firmy? Poszukujesz niestandardowego narzędzia, które dodatkowo zapewni wsparcie w organizacji biura? Oto Gestor nexo PRO – zaawansowana wersja jednego z najpopularniejszych tego typu programów, przeznaczona dla firm o nietypowych potrzebach. Dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom, system ten automatyzuje wiele czynności w firmie, dzięki czemu oszczędza czas i wpływa na zwiększenie zysków.

Program do zarządzania relacjami z klientami Gestor nexo PRO zawiera wszystkie funkcjonalności podstawowej wersji systemu: rozbudowaną ewidencję klientów wraz z historią kontaktów, przedstawianie i negocjowanie ofert, wbudowanego klienta pocztowego i wiele innych. W zakresie organizacji pracy biura system zapewnia mechanizmy planowania zadań wraz z delegowaniem ich na pracowników, rezerwowanie zasobów czy kontrolę postępu prac. Wersja PRO dostarcza jednak dodatkowe rozwiązania, takie jak tworzenie rozszerzeń, własnych pól, słowników, flag, raportów, zindywidualizowanych wzorców wydruku i wielu innych. Dzięki tym wszystkim możliwościom dostosujesz program do konkretnych potrzeb swojej firmy. System zawiera też Sferę dla Gestora, która zapewnia użytkownikowi wiele dodatkowych rozwiązań.

Gestor nexo PRO tworzy zintegrowany system z Subiektem nexo PRO, co zapewnia pracownikom ogromną oszczędność czasu i minimalizuje liczbę pomyłek. Wszystko to w przyjaznej oprawie z intuicyjną obsługą.

 

Zapewnij swoim klientom najwyższą jakość obsługi, a pracownikom doskonałą organizację biura – wybierz już dziś program Gestor nexo PRO!