Gratyfikant GT

Z

Obsługa działu kadr i płac

Dedykowany małym i średnim firmom oraz biurom rachunkowym zapewnia wszystkie funkcjonalności potrzebne w dziale kadr i płac

Z

Rozbudowana ewidencja osobowa

Badania lekarskie, kursy bhp, nagrody, kary, historia zatrudnienia, podział na grupy, przypisywanie cech, zdjęcia pracownika i wiele innych

Z

Współpraca z Płatnikiem ZUS

Dane z programu Płatnik można w łatwy sposób przenieść do Gratyfikanta GT

Z

Intergracja z Rachmistrzem i Rewizorem

Współpraca z programami księgowymi linii InsERT GT znacznie usprawnia i ułatwia pracę działu kadr i płac

Szukasz praktycznego narzędzia, które zapewni Twojej firmie wszystkie funkcjonalności potrzebne w dziale kadr i płac? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Oto Gratyfikant GT – program dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom oraz biurom rachunkowym. Dzięki wielu zaawansowanym funkcjom zapewnia szybkie i prawidłowe wystawianie umów, prowadzenie rozbudowanej ewidencji osobowej (historia zatrudnienia, badania lekarskie, kursy bhp, nagrody, kary, podział na grupy, przypisywanie cech, zdjęcia pracownika itp.) czy ewidencji wypłat i rachunków.

System kadrowo-płacowy Gratyfikant GT obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych i współpracuje z programem Płatnik. Zespół specjalistów InsERT dba o dostarczanie użytkownikom aktualizacji pod kątem zmieniających się przepisów oraz nowych potrzeb firm. Program umożliwia wystawianie deklaracji skarbowych m.in. PIT-4, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11/8B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37 oraz PIT-40, jak również dokumentów ZUS (m.in.: RCA, RZA, RSA, DRA).

Gratyfikant GT współpracuje z programami księgowymi Rachmistrz GT i Rewizor GT, co znacznie usprawnia pracę i pozwala oszczędzić czas pracowników. Dzięki takiej integracji to programu łatwo można przenieść dane z mikroGratyfikanta GT, Gratyfikanta 3 lub Płatnika. Na uwagę zasługuje również klasyczny interfejs, który znacznie ułatwia i usprawnia pracę z programem.

 

Kadry i płace zawsze na najwyższym poziomie i zgodnie z wymogami ustawodawcy – wszystko to zyskasz już dziś dzięki programowi Gratyfikant GT!