Gratyfikant nexo PRO

Z

Obsługa kadr i płac

Zaawansowany program kadrowo-płacowy dedykowany małym i średnim firmom oraz biurom rachunkowym

Z

Niestandardowe rozwiązania

Szereg rozszerzeń pozwala na dostosowanie programu do nietypowych potrzeb: własne raporty i pola, flagi, rozszerzone możliwości umów cywilnoprawnych i składników definiowanych itp.

Z

Sfera dla Gratyfikanta

Sfera oraz tzw. punkty rozszerzeń dają możliwość rozszerzania logiki biznesowej o własne algorytmy (np. własne składniki płacowe)
Z

Intuicyjna obsługa

Przyjazny interfejs znacznie usprawnia pracę i pomaga szybko nauczyć się obsługi programu

Poszukujesz otwartego, elastycznego systemu do obsługi kadr i płac? Masz niestandardowe wymagania, które wymagają zaawansowanych rozwiązań? Dobrze trafiłeś – oto Gratyfikant nexo PRO, program stworzony z myślą o firmach z nietypowymi potrzebami. Dedykowany przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorstwom, świetnie sprawdza się także w biurach rachunkowych.

Program kadrowo-płacowy Gratyfikant nexo PRO został wyposażony we wszystkie funkcje profesjonalnego systemu zarządzającego działem: od szczegółowej ewidencji osobowej z przejrzyście pogrupowanymi danymi, przez wystawianie wszelkiego rodzaju umów wraz z aneksami, zaawansowane planowanie i naliczanie wynagrodzeń, aż po generowanie i wysyłkę elektroniczną deklaracji i innych dokumentów. Wersja PRO została jednak wzbogacona o dodatkowe rozwiązania, takie jak wielopoziomowa struktura organizacyjna, tworzenie własnych raportów i wydruków, wykorzystywanie tzw. pól własnych, zaawansowane definiowanie wartości składników płacowych czy rozbudowaną obsługę umów cywilnoprawnych (składniki płacowe, dział, stanowisko, absencje itp.). Dodawanie indywidualnych rozwiązań dostosowanych do specyfiki firmy jest możliwe dzięki tzw. punktom rozszerzeń i Sferze dla Gratyfikanta.

Gratyfikant nexo PRO to program o wyjątkowo przyjaznym interfejsie, prosty w obsłudze nawet dla niewprawionego użytkownika.

 

Kadry i płace na najwyższym poziomie dzięki programowi dostosowanemu do Twoim nietypowych potrzeb – wybierz jakość, wybierz już dziś system Gratyfikant nexo PRO!