Gratyfikant nexo

Z

Obsługa kadr i płac

Program wyposażony we wszystkie funkcje potrzebne w dziale kadr i płac – automatyzuje pracę i upraszcza czynności

Z

Rozbudowana ewidencja osobowa

Przejrzyście pogrupowane dane, możliwość gromadzenia wszelkich informacji niezbędnych do wygodnej obsługi pracowników

Z

Mechanizm przypomnień kadrowych

Program przypomina o wykonaniu ważnych czynności, np. wystawieniu informacji PIT-11

Z

Przejrzysty interfejs

Funkcjonalność idzie w parze z wyjątkową prostotą i intuicyjnością obsługi

Poszukujesz funkcjonalnego narzędzia, które wesprze pracę działu kadr i płac w Twojej firmie? Oto Gratyfikant nexo – program dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom oraz biurom rachunkowym. Wyposażony we wszystkie funkcjonalności potrzebne do sprawnej obsługi kadr i płac, system ten wyróżnia się intuicyjną obsługą oraz dużą elastycznością konfiguracji.

Prowadź rozbudowaną ewidencję osobową, prosto i szybko wystawiaj umowy o prace oraz umowy cywilnoprawne, generuj rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS, wystawiaj dokumenty kadrowo-płacowe, planuj i naliczaj wynagrodzenia – te i wiele innych czynności wykonasz sprawnie i bezbłędnie dzięki systemowi Gratyfikant nexo.

Program do obsługi kadr i płac Gratyfikant nexo został wyposażony w rozbudowany system przypomnień – np. po rozwiązaniu stosunku pracy system przypomni o wystawieniu informacji PIT-11 i świadectwa pracy, wyrejestrowaniu z ubezpieczenia itp. Aplikacja umożliwia naliczanie, wystawianie i wysyłkę za pomocą środków komunikacji elektronicznej deklaracji takich jak PIT-2, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-8C, PIT-11, PIT-17, PIT-37 czy PIT-40. Narzędzie to obsługuje też bankowość elektroniczną. Na uwagę zasługuje także Portal pracownika – nowoczesny kanał komunikacji z pracownikiem, który za pomocą przeglądarki internetowej ma wgląd do swoich danych – z dowolnego miejsca.

 

Obsługa kadr i płac na najwyższym poziomie – wybierz już dziś program Gratyfikant nexo!