Honeywell Dolphin 6100

Z

Konstrukcja zapewniająca wydajność i pełną funkcjonalność

Ergonomiczna, wzmocniona konstrukcja w stylowej obudowie

Z

Doskonała czytelność ekranu w świetle dziennym

Duży, podświetlany wyświetlacz dotykowy 2,8″

Z

Komunikacja bezprzewodowa

Łączność Wi-Fi – używaj go wszędzie i nie martw się o źródło zasilania

Z

Elegancja w niewielkich rozmiarach i niskiej wadze

Duże możliwości przy wadze 250g i wymiarach: 175 x 66 x 26,8 mm

Planujesz uzupełnić stanowisko obsługi w swojej firmie o wyspecjalizowane urządzenie? Chcesz zapewnić mobilność pracy podczas realizacji codziennych zadań? Oczekujesz funkcjonalności i niezawodności?

Zwróć uwagę na mobilny, wydajny kolektor danych Honeywell Dolphin 6100.

Ze względu na swoje wysokie parametry techniczne oraz rozbudowaną funkcjonalność, Dolphin 6100  przeznaczony jest głównie dla małych i średnich placówek handlowych. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie także w salonach odzieżowych, sklepach obuwniczych, na zapleczach sklepów i w niewielkich magazynach przy wydaniu lub przyjęciu towaru.

Kolektor danych Honeywell Dolphin 6100 wraz z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem, np. programem do inwentaryzacji albo zarządzania stanami magazynowymi, przyczyni się do usprawnienia pracy w Twojej firmie. Zapewni rozwiązania podnoszące produktywność, gwarantując jednocześnie maksymalną ochronę transmisji danych.

Z uwagi na swoje wszechstronne zastosowanie terminal posiada współczynnik szczelności IP-54, który czyni go odpornym na brud, zakurzenie czy zachlapanie wodą. Jest wyjątkowo odporny na upadki z wysokości – nawet 1,2 m na twarde podłoże. Szybkość i dokładność  kolektora Dolphin 6100 nie maleje podczas pracy nawet w temperaturach ujemnych (od -10 C do 50 C). Wszystko to gwarantuje jego wytrzymałość na uszkodzenia, niezawodność i długą żywotność.

Mocną stroną urządzenia jest duży, podświetlany wyświetlacz dotykowy 2,8″ o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, oraz wbudowany czytnik kodów kreskowych imager 2D lub laserowy 1D. Celownik umieszczony pod kątem 30 stopni daje możliwość podglądu ekranu w trakcie skanowania kodów kreskowych i zapewnia komfort pracy. Zastosowana technologia Adaptus Imaging 5.0 pozwala na odczyt kodów 1D, 2D i pozyskiwanie zdjęć.

Całości dopełnia wmontowana tradycyjna, alfanumeryczna klawiatura z 28 klawiszami. Wykorzystując jej funkcjonalność szybko możesz przejść do wybranych aplikacji.

Kolejnym walorem kolektora Honeywell Dolphin 6100 jest wydajny akumulator (Li-ion 2200mAh, opcjonalnie 3300mAh). Daje on możliwość 8-godzinnej, ciągłej pracy bezprzewodowej, ograniczając przestoje w Twoim przedsiębiorstwie.

Szybki transfer danych zapewnia łączność bezprzewodowa Bluetooth i Wi-Fi (standard 802.11 b/g). Dodatkowo Dolphin 6100 został wyposażony w porty USB i RS232, które dają możliwość podłączenia np. stacji komunikacyjno-ładującej.

Bardzo wydajny procesor Marvell XScale PXA300 624 MHz wspomaga wszelkie procesy wewnętrzne. Producent daje możliwość wyboru systemu operacyjnego: Windows CE 5.0 z pamięcią RAM i FLASH – 128 MB, lub Windows Embedded Handheld 6.5. z większą pamięcią RAM i FLASH – 256 MB.

Wszystkie te ogromne możliwości kolektora danych Honeywell Dolphin 6100 zamknięte są w eleganckiej obudowie o niewielkich wymiarach (175 x 69 x 39 mm). Niska waga terminala (250 g) sprawia, że jego użytkowanie jest ergonomiczne i wygodne.

Praca z wykorzystaniem możliwości kolektora Dolphin 6100 przebiega szybciej i sprawniej niż przy korzystaniu z „tradycyjnych” metod np. ręcznym wypełnianiu arkuszy.

Wybierając Dolphin 6100 możesz zdecydować się na niektóre dostępne opcje dodatkowe. Staniesz się wówczas właścicielem kolektora dostosowanego do Twoich potrzeb.

 

Zainwestuj w innowacyjny i niewielki kolektor danych Honeywell Dolphin 6100, i pozwól mu stać się ważnym elementem Twojego biznesu!