Honeywell Horizon 7625

Z

Dodatkowy port RS232

Możliwość instalacji urządzeń wspomagających, np. skanera ręcznego

Z

Pozioma zabudowa

Montaż skanera wewnątrz lady sklepowej lub w boksie kasowym

Z

Dobrze dobrane parametry

Solidne wykonanie i dokładność w parze z błyskawiczną pracą do 2000 odczytów na sekundę

Z

Małe gabaryty

Honeywell Horizon 7625 to zaledwie 88 x 229 x 193 mm.

W swojej placówce handlowej chcesz stworzyć nowoczesne stanowisko kasowe? Posiadasz już urządzenie fiskalne, ale brakuje Ci urządzeń pomocniczych?

Dobrym wyborem będzie zakup czytnika do zabudowy Honeywell Horizon 7625. Skaner świetnie zintegruje się z innymi elementami systemu Twojej firmy.

Horizon 7625 to wytrzymały, niezawodny, wielokierunkowy skaner laserowy przeznaczony do poziomej zabudowy. Montuje się go w ladach boksów kasowych lub w urządzeniach ważąco-skanujących.

Ten funkcjonalny czytnik kodów kreskowych stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla średnich i dużych firm specjalizujących się w handlu detalicznym. Sprawdzi się w sklepach spożywczych, minimarketach czy hurtowniach. Zdaje egzamin i jest wytrzymały podczas intensywnej eksploatacji w punktach o dużym nasileniu ruchu.

Niezawodna i wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej może być wzbogacona w opcji dodatkowej w utwardzone szkło odporne na zarysowania i pęknięcia.

Innowacyjny czytnik Horizon 7625 charakteryzuje się bardzo dużą szybkością odczytu. Samoistnie gromadzi 2 000 skanów na sekundę. Urządzenie skanuje standardowe, jednowymiarowe kody kreskowe. Wysoka klasa tego modelu pozwala na odczyt danych także z małych kodów GS1 DataBar, umieszczonych na najmniejszych towarach.

Wieloliniowy skaner zastosowany w modelu Horizon 7625 pozyskuje dane automatycznie i precyzyjnie. Laserowa głowica tworzy gęstą, 20-liniową siatkę skanującą, która rozpoznaje kody kreskowe prezentowane w dowolnym położeniu z odległości do 203 mm.

Skaner Horizon wyposażony został również w system antykradzieżowy. Dezaktywuje etykiety i przywieszki (tzw. EAS) zabezpieczające asortyment przed kradzieżą.

Atutem czytnika kodów kreskowych Honeywell Horizon 7625  jest jego współpraca z urządzeniami wspomagającymi. Dodatkowy port RS232 pozwala na instalację np. skanera ręcznego. Będzie on pomocny do obsługi towarów o dużych gabarytach.

Czytnik wyświetla informację o prawidłowym odczycie. W sposób dźwiękowy i świetlny zasygnalizuje poprawność odczytu kodu kreskowego i przesłania go do systemu.

Wszystkie cechy wielofunkcyjnego skanera kodów kreskowych Honeywell Horizon 7625 pozwolą zwiększyć efektywność i komfort pracy w Twojej firmie.

Urządzenie posiada także multi-interfejs komunikacyjny, zapewniający wybór odpowiedniego portu do transmisji danych. Decyduj, które łącze będzie dla Ciebie odpowiednie: RS232, klawiaturowe (KW) lub USB, do współpracy z komputerem bądź terminalem komputerowym.

Nowoczesne stanowisko kasowe wyposażone w czytnik Honeywell Horizon 7625 zapewnia bezpieczną i wygodną pracę kasjera oraz umożliwia sprawną obsługę klienta.

Postaw na dynamiczny rozwój swojej firmy – wybierz niezawodny i wszechstronny czytnik HONEYWELL HORIZON 7625!