Honeywell Voyager 1202G

Z

Funkcja „pager"

Łatwo odszukasz urządzenie jeśli zapomnisz, gdzie je położyłeś

Z

Bezprzewodowa komunikacja

Technologia Bluetooth umożliwia komunikację czytnika z bazą

Z

Praca w trybie inwentaryzacyjnym

Możliwa praca z wykorzystaniem wbudowanej pamięci RAM – kody zapisywane są w czytniku

Z

Wytrzymała bateria

Pojemna bateria litowo-jonowa umożliwia 12 godzin pracy (45 000 skanów)

Zastanawiasz się nad wyborem czytnika kodów kreskowych do swojego przedsiębiorstwa? Oczekujesz precyzji i dużej mobilności urządzenia?

W tej sytuacji zakup bezprzewodowego czytnika Honeywell VOYAGER 1202G będzie doskonałym wyborem. Takie rozwiązanie spełni Twoje oczekiwania – zapewni szybką, swobodną pracę przy najwyższej dokładności skanowania.

Model 1202G polecany jest do pracy w placówkach handlowych, biurach, aptekach, szpitalach, bibliotekach. Znakomicie sprawdza się w magazynach, stacjach paliwowych, punktach pocztowych oraz firmach logistycznych.

Dużą zaletą skanera kodów kreskowych VOYAGER 1202G  jest intuicyjna, szybka i swobodna praca. Nie będziesz ograniczony koniecznością działania w zasięgu kabla, który wiąże czytnik z komputerem. Wykorzystując komunikację bezprzewodową Bluetooth, stworzysz ergonomiczne miejsce pracy i nie będziesz narzekać na krótki i wijący się kabel. Łatwo odczytasz kody z etykiet różnych produktów znajdujących się w pewnej odległości od stanowiska handlowego. Skaner VOYAGER 1202G umożliwia komunikację między czytnikiem a bazą w odległości do 10m, a w otwartej przestrzeni nawet do 30m.

Honeywell VOYAGER 1202G to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie konieczny jest odczyt kodów kreskowych z różnych miejsc, oddalonych od komputera lub urządzenia fiskalnego. Wówczas wykorzystuje się buforowanie kodów w skanerze. Funkcja Automatic Batch Mode zapamiętuje pozycje w pamięci RAM urządzenia. Przesłanie ich do bazy następuje w momencie wejścia czytnika w zasięg bazy.

Stacja dokująca urządzenia posiada bardzo przydatną funkcję lokalizującą skaner. System pager umożliwia szybkie odszukanie skanera, jeżeli nie został umieszczony na stacji. Wysyłany sygnał dźwiękowy i świetlny nakieruje Cię na czytnik.

W zależności od organizacji miejsca pracy, bazę czytnika możesz umieścić przy stanowisku kasowym, na biurku, lub przymocować w pozycji pionowej np. na ścianie.

Zastosowana wysoka przepustowość wiązki laserowej w skanerze kodów kreskowych Honeywell VOYAGER 1202G pozwala bez przeszkód odczytywać kody o niskiej jakości wydruku, wyblakłe, ze smugami, jak również te o dużej gęstości.

Skaner VOYAGER 1202G został wykonany z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a gumowe elementy obudowy chronią go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Uchwyt pokryto antypoślizgową warstwą, która minimalizuje możliwość przypadkowego wysunięcia z dłoni. Szybka chroniąca moduł skanujący wykonana została ze wzmocnionego szkła odpornego na zarysowania.

Atutem czytnika jest jego długa praca na akumulatorze. Nowoczesna bateria Li-ION zapewnia 12 godzin użytkowania na jednym ładowaniu. W tym czasie możesz wykonać około 45 tysięcy skanów.

Precyzyjne przesyłanie danych gwarantuje pewność oraz płynność pracy. Skaner Honeywell VOYAGER 1202G pozwala nadzorować operacje magazynowe oraz przyspiesza proces załadunku i rozładunku w zastosowaniu hurtowym lub detalicznym.

Urządzenie posiada wbudowany multi-interfejs umożliwiający zmianę kabla połączeniowego z wybranym rodzajem złącza, np. KBW/PS2, RS232 czy USB.

Podstawową korzyścią wynikającą ze stosowania czytników kodów kreskowych jest przyspieszenie przepływu towarów bądź dokumentów, oraz pomoc w eliminacji błędów.

VOYAGER 1202G to mały, lekki, bezprzewodowy, jednoliniowy skaner z doskonałym układem laserowym pozwalający na znaczący wzrost wydajności pracy.

W Twoim przedsiębiorstwie z czytnikiem kodów kreskowych Honeywell VOYAGER 1202G wszystkie procesy handlowe będą bezpieczne.

 

Wybierz czytników kodów kreskowych Honeywell VOYAGER 1202G i ciesz się z bezprzewodowej technologii bliskiego zasięgu – Bluetooth.