mikroSubiekt dla Windows

Z

Obsługa sprzedaży

Dedykowany małym firmom handlowo-usługowym zapewnia funkcjonalne ewidencjonowanie sprzedaży, bez obsługi magazynów

Z

Intuicyjna obsługa

Przejrzysty interfejs sprawia, iż obsługa programu jest wyjątkowo prosta nawet dla początkujących użytkowników

Z

Współpraca z Windowsem

Dzięki bieżącym aktualizacjom program pracuje zarówno na starszych (Win XP, Win Vista, Win 7), jak i najnowszych systemach operacyjnych Microsoftu (Win 8)

Z

Eksport danych do systemu księgowego

Istnieje możliwość przeprowadzenia eksportu danych w formacie EDI++ do wykorzystania przez systemy Rachmistrz i Rewizor

Poszukujesz prostego, przyjaznego programu do ewidencjonowania sprzedaży? Liczy się dla Ciebie funkcjonalność, jednak nie potrzebujesz aplikacji obsługującej magazyny? Oto rozwiązanie wręcz stworzone dla Ciebie – mikroSubiekt dla Windows – system dedykowany małym firmom handlowo-usługowym, który stanowi uproszczoną wersję najpopularniejszego w Polsce programu do zarządzania sprzedażą.

Dzięki wyjątkowej prostocie obsługi z programem sprzedażowym mikroSubiekt dla Windows z łatwością poradzą sobie zarówno zaawansowani, jak i mniej wprawni użytkownicy. Intuicyjność obsługi czyni ten program idealnym dla osób, które w swojej firmie nie stosowały wcześniej programu komputerowego, jednak dostrzegają korzyści płynące z takiego rozwiązania.

MikroSubiekt dla Windows został wyposażony we wszystkie funkcje skutecznego programu sprzedażowego: wystawia paragony, faktury i faktury korygujące; obsługuje kartoteki: towarów, usług i kontrahentów; w sposób uproszczony obsługuje ewidencję dokumentów nierozliczonych; pozwala na przypisanie domyślnej formy płatności do kontrahenta oraz domyślnych marż dla towarów, współpracuje z wieloma modelami drukarek fiskalnych, sprawdza unikatowość kodu kreskowego w towarach i wiele innych.

Program sprzedażowy mikroSubiekt dla Windows jest na bieżąco aktualizowany, dzięki czemu pracuje zarówno na starszych, jak i na najnowszych systemach operacyjnych Microsoftu.

 

Uprość sprzedaż, oszczędź czas i zwiększ zyski! Wybierz już program do ewidencjonowania sprzedaży mikroSubiekt dla Windows!