Novitus DEON E

Z

Bezpieczna kopia elektroniczna

DEON E zadba o bezpieczeństwo Twoich danych – kopię dokumentów zapisze w formie cyfrowej na wbudowanej karcie micro SD

Z

Wymień papier szybko i wygodnie

Wrzutowy system „drop in” umożliwia błyskawiczną wymianę rolki papieru, gdy pojawi się taka potrzeba

Z

Wytrzymały akumulator

Wykorzystaj zasilanie akumulatorowe! Z drukarką DEON możesz bez zasilania zewnętrznego wydrukować nawet 2,5 tysiąca paragonów

Z

40 znaków na nazwę towaru

Precyzyjnie nazwij swój asortyment! Do dyspozycji masz aż 40 znaków alfanumerycznych. Możesz także dodać w trzech liniach dokładny opis

Szukasz drukarki fiskalnej do swojego punktu handlowego lub usługowego? Zależy Ci na sprzęcie nowoczesnym, wytrzymałym, który można dostosować do specyficznych potrzeb Twojej branży ?

Zwróć uwagę na drukarkę fiskalną Novitus DEON E.

DEON E to bardzo eleganckie urządzenie charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami oraz łatwością obsługi. Drukarka ta zaprojektowana została dla punktów handlowych i usługowych, w których jest ograniczone miejsce na ladzie czy biurku. Doskonale sprawdzi się w sklepie spożywczym, lokalu  gastronomicznym, pizzerii, pralni, biurze podróży, zakładzie fryzjersko-kosmetycznym lub warsztacie samochodowym.

Drukarka fiskalna DEON E posiada wewnętrzy akumulator w formie wymiennego pakietu o pojemności 7.2V, 2Ah, dzięki któremu bezproblemowo pracuje w terenie. Więc jeśli większość swoich transakcji handlowych wykonujesz podczas wizyt u klienta, DEON E jest właśnie dla Ciebie. Urządzenie posiada opcje autousypiania oraz autowyłączania – po upływie określonego czasu przejdzie w stan uśpienia lub wyłączy się, gdy jest nieużywane. Korzystając z tej funkcji możesz wydłużyć czas pracy drukarki bez zasilania sieciowego.

Twoja działalność gospodarcza posiada duży asortyment oraz usługi? Novitus DEON E będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy!  Ważne w urządzeniu jest to że, nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych.

Urządzenie pozwala na wydruk paragonów fiskalnych, niezbędnych raportów oraz faktur VAT, a także umieszczenie na paragonie NIP nabywcy.

Model drukarki fiskalnej DEON E umożliwi Tobie obsługę dowolnej formatki wydruku niefiskalnego z tekstem lub grafiką dostosowaną do okoliczności  np. informacje o wiosennej promocji na wybrane towary bądź usługi w Twoim punkcie handlowym lub usługowym.

Atutem drukarki jest wysokiej jakości mechanizm drukujący typu „clamshell”, który pracuje szybko i cicho. Zaletą jego jest prosta wymiana papieru, która odbywa się na zasadzie „wrzuć i pracuj”.  To rozwiązanie szczególnie docenisz wykorzystując DEON E w pracy przenośnej.

Drukarkę DEON E wyposażono tylko w jedną papierową rolkę – kopie drukowanych dokumentów zapisywane są cyfrowo na wbudowanej karcie pamięci micro SD. Dzięki elektronicznej formie archiwizacji zyskujesz bezpieczeństwo swoich danych, a także ponosisz mniej wydatków na materiały eksploatacyjne. Nie martwisz się o zagospodarowanie przestrzeni na przechowywanie zapisanych rolek kasowych!

Do komunikacji drukarki z komputerem możesz wykorzystać nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232.

Przebieg transakcji widoczny jest na dwóch alfanumerycznych, dwuliniowych wyświetlaczach LCD. Jeden przeznaczony dla sprzedawcy, drugi dla klienta.

Każdy operator drukarki fiskalnej DEON E doceni jej podświetlaną, alfanumeryczną klawiaturę z klawiszami bezpośredniego dostępu do obowiązkowego raportu dobowego, miesięcznego, okresowego oraz dostęp do menu.

Funkcjonalna drukarka DEON E dostępna jest w dwóch kolorach: ecru lub grafitowym. Zdecyduj się na DEON E, wybierz kolor, i ciesz się z komfortu podczas pracy stacjonarnej i ruchomej z użyciem komputera.

 

Drukarka fiskalna Novitus DEON E to nowoczesna technika, która ułatwi zorganizowanie czasu pracy w Twojej firmie!