Novitus HD E

Z

Kolorowy wyświetlacz 4,3'

Przyciągnij uwagę klientów emitując animowane klipy graficzne – np. filmy reklamowe na kolorowym wyświetlaczu TFT

Z

Dowolny rozmiar papieru

Dostosuj szerokość papieru do swoich potrzeb. Wybierz 57 mm lub 80 mm do 100 metrów długości

Z

Stworzona do intensywnej pracy

Prędkość wydruku dochodząca do 47 linii na sekundę, oraz aż 1 000 000 pozycji towarowych!

Z

60 znaków na nazwę towaru

Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków

Stoisz przed wyborem drukarki fiskalnej do swojego przedsiębiorstwa,  charakteryzującego się szeroką ofertą asortymentową i wysokim natężeniem ruchu?

Przyjrzyj się drukarce Novitus HD E.

To urządzenie rejestrujące o bardzo wysokich standardach użytkowych realnie usprawni sprzedaż w średnim i dużym punkcie handlowym, np. sklepie spożywczym, mini markecie, a nawet supermarkecie. Doskonale sprawdzi się także w restauracji, gdzie jednocześnie może zastąpić drukarkę zamówień.

Drukarkę fiskalną HD E wyróżnia gigantyczna baza towarowa. Urządzenie pozwala na obsługę aż miliona pozycji, zdefiniowanych wcześniej w programie sprzedażowym. Dzięki temu zyskasz dogodne warunki dla poszerzenia swojej oferty w przyszłości i rozwoju swojego biznesu.

Model HD E wyposażono w nowoczesny, szybki, niezawodny, a co najważniejsze wytrzymały mechanizm drukujący, który umożliwi wydruk paragonów fiskalnych, niezbędnych raportów, a także faktur VAT. Nie zapominaj także o dostępnych  dokumentach niefiskalnych, na których mogą znaleźć się zarówno NIP nabywcy, jak i kody 2D, QR pod paragonem i graficzne logo Twojego przedsiębiorstwa. Wszystkie wydruki są odcinane za pomocą profesjonalnego obcinacza papieru. Urządzenie obsługuje dwa rodzaje szerokości papieru: 57 lub 80 mm, do 100 metrów długości.

Warto wspomnieć, że model HD E to bardzo solidna, zaawansowana technologia sprzedaży, bogata pod względem swoich parametrów i funkcji.

Godne uwagi są różne porty komunikacyjne: 2 x RS232, 1 x USB (dwukanałowe) oraz opcja podłączenia drukarki fiskalnej do sieci komputerowej LAN, gwarantująca szybką i stabilną transmisję danych.

Zastosowana elektroniczna kopia paragonu na karcie SD obniży koszty eksploatacji urządzenia poprzez wyeliminowanie drugiej rolki papieru. Dodatkowo możesz zabezpieczyć swoje dane o transakcjach poprzez archiwizację ich na komputerze, pendrivie lub płycie DVD.

Całości dopełnia wyjątkowy, obrotowy, kolorowy wyświetlacz, który stwarza znakomite wrażenie wizualne, przyciąga uwagę klientów oraz podwyższa prestiż Twojego punktu handlowego. Dostarcza on przede wszystkim informacji na temat przebiegu transakcji, ale z powodzeniem możesz go wykorzystać w celach marketingowych np. wyświetlać reklamę firmy lub zamieszczać informacje o promocjach. Animację możesz stworzyć wedle własnych potrzeb i „wgrać” do urządzenia.

Ekran wyświetlacza w standardzie jest zintegrowany z drukarką, ale może też być wolnostojący, podłączony do drukarki przewodem o długości do 125 cm.

Jest to więc kolejny przykład na to, że jesteś w stanie dostosować drukarkę fiskalną Novitus HD E do własnych potrzeb, tworząc wygodne, atrakcyjne i bardzo funkcjonalne stanowisko pracy.

Drukarka fiskalna Novitus HD E występuje również w wersji dedykowanej dla aptek.

 

Wybierz drukarkę fiskalną Novitus HD E, która jest przygotowana na dynamiczny rozwój Twojej firmy.