Novitus NEXT

Z

Baza PLU bez ograniczeń

Posiadasz szeroki asortyment? Znakomicie! Z NEXT nie ma ograniczeń – kasa pozwala na zaprogramowanie dowolnej liczby pozycji towarowych.

Z

Dotyk i klawiatura - obsługuj jak wolisz

Nowa ideologia obsługi: sam zdecyduj, czy chcesz pracować w tradycyjny sposób, czy wolisz klawiaturę ekranową na panelu dotykowym.

2693PLNbrutto

Poszukujesz kasy, która będzie funkcjonalna i zapewni Ci stały dostęp do danych biznesowych w przedsiębiorstwie?

Spójrz na Novitus Next. To kasa fiskalna z funkcjonalnością systemu sprzedażowego, która pozwala na pełną kontrolę działalności gospodarczej.  Doskonale ułatwia pracę w małych i średnich punktach handlowych, lokalach gastronomicznych i punktach usługowych. Kasa fiskalna NEXT nie tylko rejestruje obrót i podatek VAT, ale także oferuje e-usługi, które będą wspierać Ciebie i Twoich klientów dostarczając unikatowych funkcjonalności.

Wykorzystaj te możliwości już teraz! Zobacz jak Novitus NEXT zaskakuje pod każdym względem.

Model NEXT składa się z 2 urządzeń: funkcjonalnej kasy fiskalnej oraz  7-calowego tabletu z systemem Android i zaawansowanym programem do zarządzania sprzedażą. Takie zestawienie zapewnia wygodę pracy na nowoczesnym dotykowym ekranie, a także daje możliwość precyzyjnej konfiguracji panelu sterowania, zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami Twojej firmy. Masz możliwość np. wyboru kolorów dla konkretnych przycisków z opcją ich definiowania.  Jeśli nie jesteś przekonany do pracy za pomocą dotykowego ekranu tabletu, możesz używać standardowej klawiatury z klawiszami skrótów dla wybranych produktów, usług lub funkcji kasy.

Stworzony dla kasy NEXT intuicyjny interface użytkownika zapewni Twoim kasjerom niespotykany wcześniej komfort obsługi klientów.

Novitus NEXT dzięki  wszechstronnej komunikacji świetnie sprawdzi się we współpracy z urządzeniami peryferyjnymi. Kasę fiskalną możesz skonfigurować z wagą elektroniczną, terminalem płatniczym, czytnikiem kodów kreskowych lub szufladą kasjerską. Do portów USB zastosuj kartę WiFi lub GSM. Atrakcją jest możliwość podłączenia głośników do odtwarzania muzyki, a do złącza HDMI np. projektora.

Z kasą fiskalną NEXT nie musisz się  martwić o wielkość bazy towarowej – jest oferowana bez ograniczeń. Warto dodać, że model marki Novitus obsługuje także faktury VAT, które możesz wysłać e-mailem w formacie pdf. Ciekawą opcją są wydruki Twojego logo graficznego w nagłówku paragonu.

W urządzeniu zastosowano szybki, wytrzymały mechanizm termiczny z praktycznym obcinaczem papieru oraz bardzo prostą wymianę rolki.

Kasę wyposażono w moduł elektronicznej kopii paragonów z zapisem dokumentacji na karcie pamięci SD. Nową możliwością jest opcja archiwizowania kopii paragonów w chmurze.

Innowacyjnym rozwiązaniem, z którego możesz korzystać jako właściciel Novitus NEXT, jest aplikacja chmurowa NoviCloud działająca w przeglądarce internetowej. Umożliwia przechowywanie bazy danych kasy oraz zarządzanie biznesem w trybie online. Z NoviCloud utrata danych jest praktycznie niemożliwa – aplikacja gwarantuje bezpieczeństwo.

W praktyce oznacza to, że dzięki chmurze NoviCloud  łatwo możesz m.in. programować pozycje towarowe, definiować cenniki, parametry, aktualizować stany magazynowe, analizować sprzedaż itp. Kasa + chmura to wyjątkowe wsparcie dla Twojego biznesu.

Dopełnieniem funkcjonalności kasy fiskalnej NEXT jest nowoczesny, szykowny design w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnym lub białym.

 

Kasa fiskalna NEXT dla małego i średniego przedsiębiorcy to centrum dowodzenia biznesem, dlatego zainwestuj w przyszłość swojego przedsiębiorstwa – wybierz kasę fiskalną Novitus NEXT!

Z

Kasa z systemem Android

Technologia sprzedaży w połączeniu z praktycznymi aplikacjami, np. skrzynka mailowa, kontakty z kontrahentami, kalkulator, kalendarz, a nawet Youtube – czyli aplikacje systemu Android.

Z

Mechanizm drukujący z obcinaczem

Nie musisz zrywać każdego paragonu, szybki mechanizm drukujący z obcinaczem zrobi to za Ciebie.