Posnet Ergo ONLINE

Z

Modułowa rozbudowa

Wybierz wielkość bazy PLU, ilość i rodzaj łączy komunikacyjnych – wariant podstawowy urządzenia można w dowolnym momencie rozbudować

Z

Funkcja kasowagi

Innowacyjne połączenie kasy fiskalnej i wagi elektronicznej – obsługa wagi odbywa się z poziomu kasy, szalka nie wymaga dodatkowego źródła zasilania

Z

Zwiększona wytrzymałość

Odporność na uszkodzenia, zapylenia i zachlapania czyni tę kasę idealną do pracy w trudnych warunkach

Z

Mocny akumulator

Kasa wydrukuje nawet 8 tys. paragonów bez podłączania do źródła zasilania

1942PLNbrutto

Poszukujesz swojej pierwszej kasy fiskalnej? Dopiero rozkręcasz biznes, ale planujesz rozwinąć działalność – rozszerzyć ofertę, otworzyć drugi punkt? Wyobraź sobie kasę fiskalną, która dostosuje się do rosnących potrzeb Twojej firmy – to Posnet ERGO, pierwsze na rynku urządzenie fiskalne stworzone z myślą o modułowej rozbudowie. Zaczynasz od podstawowego wariantu kasy, a z czasem uzupełniasz jej możliwości poprzez dodanie kodów PLU, modułów komunikacyjnych czy dedykowanej szalki wagowej. Oczywiście możesz też od razu wybrać wariant rozbudowany – w zgodzie z własnymi potrzebami.

Kasa fiskalna Posnet ERGO świetnie sprawdza się w małym sklepie i w punkcie usługowym. Funkcjonalność tego urządzenia docenią też osoby pracujące mobilnie, np. lekarze, prawnicy czy instruktorzy nauki jazdy. Dzięki niewielkim gabarytom i niskiej wadze ERGO z powodzeniem zmieści się w torbie, a w pracy stacjonarnej zajmie niewiele miejsca na ladzie, biurku czy stoliku. Doceniło ją też wielu przedsiębiorców z branży fryzjerskiej, kosmetycznej, motoryzacyjnej czy gastronomicznej.

Dzięki wzmocnionej konstrukcji opartej na solidnym chassis i silikonowej klawiaturze odpornej na zachlapania i zapylenie kasa Posnet ERGO znakomicie radzi sobie w trudnych warunkach. Z kolei podświetlane klawisze znacznie ułatwiają pracę przy słabym oświetleniu.

ERGO to urządzenie wręcz stworzone do współpracy z urządzeniami takimi jak terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych czy waga sklepowa. Zwróć uwagę na sposób, w jaki ta praktyczna kasa komunikuje się z dedykowaną szalką ważącą – wskazania wagi są automatycznie przesyłane do kasy, dzięki czemu nie trzeba ich wprowadzać drugi raz. Podobna automatyczna wymiana danych następuje na linii kasa fiskalna – terminal płatniczy. Taka współpraca pozwala na znaczne ograniczenie liczby popełnianych błędów i usprawnienie pracy kasjera.

Rozwijaj biznes i mnóż zyski – wybierz Posnet ERGO i pozwól kasie fiskalnej dostosowywać się do potrzeb Twojej działalności!