Posnet Mobile ONLINE

Z

Elegancki biały kolor

Posnet mobile hs ej biała stylowa kasa przypadnie do gustu lekarzom, fryzjerkom, kosmetyczkom oraz każdemu, kto lubi ten kolor
Z

Najmniejsza kasa na rynku

Dzięki małym gabarytom i niskiej wadze kasa świetnie sprawdza się w pracy mobilnej – z powodzeniem zmieści się w kieszeni
Z

Wytrzymały akumulator

Drukuj aż 50 tys. wierszy paragonu bez konieczności ładowania urządzenia
Z

Prostota obsługi

Intuicyjne menu sprawia, że praca z tą kasą jest wręcz przyjemnością
Lubisz urządzenia w kolorze białym? Jesteś lekarzem, fryzjerką, kosmetyczką? Spójrz tylko na to niezwykle eleganckie urządzenie – to Posnet Mobile HS EJ Biała, nowy wariant jednej z najbardziej cenionych kas fiskalnych w Polsce! Powstała z myślą o osobach ceniących estetykę, przedsiębiorczych businesswoman i lekarzach świadczących usługi opieki medycznej. Pełna funkcjonalność Mobile HS EJ w pięknym opakowaniu to rozwiązanie, na które wielu czekało z niecierpliwością!

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ Biała

to najmniejsze i najlżejsze tego typu urządzenie na polskim rynku – z powodzeniem zmieści się w lekarskiej torbie, a niewielkim biurku w salonie kosmetycznym czy fryzjerskim, a nawet w kieszeni! Wyjątkowo intuicyjne menu czyni z Mobile HS EJ Białej urządzenie niezwykle proste w obsłudze!

Wytrzymały akumulator drukuje aż 50 tys. linii paragonu fiskalnego bez konieczności podłączania kasy do źródła zasilania! Przekłada się to na wydruk prawie 1000 paragonów na jednym naładowaniu. Dzięki temu Mobile HS EJ Biała świetnie sprawdza się w pracy mobilnej. Eleganckie etui w kolorze czarnym lub (oczywiście!) białym uchroni obudowę urządzenia przed zadrapaniami, zabrudzeniami i wilgocią.

Wyposażona w szybki mechanizm drukujący, elektroniczną kopię paragonu, system błyskawicznej wymiany papieru „drop-in” oraz aż 40-znakową nazwę towaru lub usługi, kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ Biała zaspokoi potrzeby każdego przedsiębiorcy poszukującego urządzenia jednocześnie prostego w obsłudze i funkcjonalnego.

Postaw na funkcjonalność i estetykę – wybierz już dziś kasę najmniejszą i najbielszą fiskalną na rynku – Posnet Mobile HS EJ!