Posnet Mobile Online

Z

Małe gabaryty, niska waga

Najlżejsza i najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku
Z

Wydajny akumulator

Zapewnia wydruk aż 50 tys. wierszy paragonu bez ładowania – wystarczająco na całodzienną, intensywną pracę
Z

Elektroniczna kopia paragonu

Oszczędność czasu, pieniędzy i miejsca – kopie paragonów zapisują się w formacie cyfrowym na karcie 4GB microSD/microSDHC
Z

Prostota obsługi

Intuicyjne menu pozwala na błyskawiczną naukę obsługi kasy i sprawne, przyjemne użytkowanie
Poszukujesz niewielkiej, lekkiej i prostej w obsłudze kasy fiskalnej? Jednocześnie chciałbyś mieć urządzenie funkcjonalne, o wysokich parametrach technicznych i z elektroniczną kopią paragonu? Oto kasa idealna dla Ciebie – Posnet Mobile HS EJ – urządzenie, które od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród przedsiębiorców z różnych branż: sprzedawców, mechaników, fryzjerów, architektów, właścicieli lokali gastronomicznych, a także prawników, doradców podatkowych, księgowych i lekarzy.

Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku – jako jedyna kasa mobilna zmieści się nie tylko w teczce czy torbie, ale nawet w kieszeni! Wytrzymały akumulator litowo-polimerowy pozwala na wydruk aż 50 tys. wierszy paragonu bez konieczności ładowania!

Nowoczesna kasa fiskalna Mobile HS EJ to wybór dla osób, które lubią oszczędzać czas – dzięki wyjątkowej prostocie obsługi nauczysz się wystawiać paragony nawet w kilka minut! Intuicyjne menu pozwala na szybki wydruk raportu dobowego czy miesięcznego, programowanie nowych pozycji i inne czynności.

Szybki mechanizm drukujący znacznie usprawnia obsługę klienta, a możliwość zaprogramowania aż 40-znakowej nazwy towaru lub usługi pozwala na stworzenie dokładnych, zrozumiały nazw – wszystko to ponosi na wyższy poziom jakość obsługi klienta, a jak wiadomo zadowoleni klienci generują największe zyski!

 

Mała, lekka, prosta i funkcjonalna – wybierz Posnet Mobile HS EJ – kasę fiskalną, która stanie się Twoim praktycznym partnerem w prowadzeniu sprzedaży i osiąganiu coraz większych zysków!