Posnet Revo

Z

Dopasowanie parametrów urządzenia

Wielkość bazy PLU, moc akumulatora, ilość i rodzaj łączy komunikacyjnych – dokonaj wyboru według potrzeb działalności

Z

Dedykowana szalka ważąca

Obsługa wagi odbywa się za pomocą klawiatury i wyświetlacza kasy, wskazania szalki pojawiają się bezpośrednio na kasie – wszystko prosto i automatycznie

Z

Ogromne możliwości komunikacyjne

Kasa wyposażona w Ethernet, host USB, 4 porty RS232, a w opcji dodatkowo także 2 porty RS232 i port PS2

Z

Kolor do wyboru

Śnieżna biel, limonkowa zieleń, słoneczny żółty, błękit oceanu, ognista czerwień, elegancki fiolet – który pasuje do Ciebie?

Poszukujesz nowoczesnej i atrakcyjnej wizualnie kasy fiskalnej do małego sklepu lub punktu usługowego? Zależy Ci na samodzielnej konfiguracji parametrów urządzenia? Świetnie! Oto kasa fiskalna idealna dla Ciebie – Posnet REVO stworzona z myślą o dopasowaniu opcji i funkcjonalności do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Wszystko to w wyjątkowo eleganckiej oprawie – do wyboru masz aż 6 ciekawych wariantów kolorystycznych.

Kasa fiskalna Posnet REVO świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie sprzedaje się towary ważone – w warzywniakach, cukierniach, sklepach mięsnych czy lokalach gastronomicznych. Wszystko dzięki dedykowanej szalce ważącej, która w integracji z kasą tworzy jedno urządzenie: wskazania wagi przesyłane są bezpośrednio do kasy fiskalnej, co znacznie ułatwia i przyśpiesza pracę kasjera! Sprawna obsługa to zadowolony klient, a – jak wiadomo – zadowolony klient to realne zyski dla firmy!

Dzięki ogromnym możliwościom komunikacyjnym kasa REVO może współpracować jednocześnie z wieloma urządzeniami – terminalem płatniczym, czytnikiem kodów kreskowych, czytnikiem kart magnetycznych, a nawet przenośną pamięcią do archiwizacji danych z kopii elektronicznej. W standardzie kasa fiskalna REVO została wyposażona w port Ethernet, host USB i aż 4 porty RS232. Możliwości komunikacyjne można rozszerzyć o Wi-Fi, GPRS, 2 dodatkowe porty RS232 oraz port PS2 – po zastosowaniu multipleksera.

Z kasą fiskalną Posnet REVO wybierzesz też wielkość bazy PLU (10.000 lub 15.000 pozycji) oraz jeden z dwóch akumulatorów: Li – ion 7,2 V / 2150 mAh lub Li – ion 7,2 V / 5200 mAh. REVO to wyjątkowa kasa, która wyjątkowo dobrze trafi w potrzeby Twojej firmy!

 

Przyłóż wagę do kasy i ciesz się najwyższą jakością obsługi Twoich klientów – już dziś wybierz kasę fiskalną Posnet REVO!

Zwiększona wytrzymałość

Ta kasa nie boi się zapylenia, zachlapania i jest odporna mechanicznie.

Zwiększona wytrzymałość

Ta kasa nie boi się zapylenia, zachlapania i jest odporna mechanicznie.

Zwiększona wytrzymałość

Ta kasa nie boi się zapylenia, zachlapania i jest odporna mechanicznie.