Posnet Temo HS EJ

Z

Najmniejsza i najlżejsza na rynku

Maleńka drukarka z powodzeniem zmieści się w damskiej torebce, a nawet w kieszeni

Z

Bardzo duża baza PLU

Zaprogramuj aż 100 tys. nazw towarów i usług – każda nazwa może mieć 40 znaków długości

Z

Mocny akumulator

Wydrukuj aż 50 tys. wierszy paragonu bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania

Z

Elegancki wygląd

Tak atrakcyjna wizualnie drukarka sprawdzi się we wszelkiego typu punktach usługowych: salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach lekarskich itp.

Poszukujesz małej, praktycznej drukarki fiskalnej do pracy w systemie sprzedaży? Pracujesz mobilnie i musisz mieć urządzenie fiskalne zawsze przy sobie? Oto Posnet Temo HS EJdrukarka fiskalna idealna dla Ciebie! To najmniejsze urządzenie rejestrujące na rynku, do tego wyjątkowo lekkie. Doskonale sprawdza się w małych sklepach i wszelkiego rodzaju punktach usługowych: salonach fryzjerskich i kosmetycznych, warsztatach samochodowych, gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich, biurach rachunkowych czy lokalach gastronomicznych.

Nowoczesny design kryje w sobie wyjątkową funkcjonalność i wysokie parametry techniczne. Baza nazw towarów i usług drukarki fiskalnej Posnet Temo HS EJ pomieści 100 tys. pozycji! Każda nazwa może mieć aż 40 znaków długości. Tak pojemna baza sprawdzi się u przedsiębiorców, którzy mają szeroki asortyment, świadczą wiele różnego rodzaju usług lub planują rozszerzenie oferty w przyszłości.

Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi Posnet Temo HS EJ świetnie sprawdza się w pracy w terenie – urządzenie wydrukuje aż 50 tys. wierszy paragonu bez konieczności podłączania do źródła zasilania. To zupełnie wystarczająco nawet na całodzienną pracę drukarki fiskalnej.

Temo HS EJ łączy się z komputerem na dwa sposoby: za pomocą kabla USB lub przez Bluetooth (w opcji). Ten drugi sposób pozwala na komunikację bezprzewodową, co znacznie ułatwia pracę osoby wystawiającej paragony.

 

Wygoda, funkcjonalność, szybkość – wybierz już dziś drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ i ciesz się rozwojem swojego biznesu!