Posnet Thermal HD

Z

Nastawiona na intensywną pracę

Świetnie sprawdza się w sieciach handlowo-usługowych i przemysłowych oraz sklepach o dużym natężeniu ruchu

Z

Ethernet w standardzie

Stwórz doskonale wyposażone stanowisko kasjerskie dzięki łączom komunikacyjnym: Ethernet, 2 x RS232, 1 x USB

Z

Dwie wersje wyświetlacza

Wybierz jedną z dwóch praktycznych wersji wyświetlacza: standardową lub wolnostojącą

Z

Precyzyjne nazwy towarów

W bazie PLU zaprogramujesz aż 250 tys. nazw towarów i usług, a każda z nich może mieć aż 56 znaków długości

Poszukujesz drukarki fiskalnej do zadań specjalnych? Wydajnej, wytrzymałej, z powodzeniem znoszącej wielogodzinną, intensywną eksploatację? Oto urządzenie dla Ciebie – Posnet Thermal HD, jedna z najnowocześniejszych drukarek fiskalnych na rynku. Thermal HD świetnie sprawdzi się w sieciach handlowo-usługowych i przemysłowych, hipermarketach, supermarketach i dużych punktach usługowych.

Dzięki ogromnym możliwościom komunikacyjnym drukarka fiskalna Posnet Thermal HD wraz z oprogramowaniem sprzedażowych stworzy funkcjonalny i nowoczesny system sprzedaży. Urządzenie zostało wyposażone w łącze Ethernet, które umożliwia bezprzewodową komunikację z komputerem. Funkcja tunelowania portów COM pozwala na podłączenie do drukarki fiskalnej m.in. czytnika kodów kreskowych czy dodatkowego wyświetlacza. Thermal HD posiada również port USB oraz 2 porty RS232.

Błyskawiczny mechanizm drukujący – aż 47 linii na sekundę – oraz wrzutowy system wymiany papieru „drop in” pozwalają na ekspresową obsługę klienta. Wszystko po to, aby praca kasjera szła jeszcze sprawniej i wygodniej. Choć tak funkcjonalna, drukarka Thermal HD jest mała i lekka – zajmie wyjątkowo niewiele miejsca na stanowisku kasjerskim. Do wyboru masz dwie wersje wyświetlacza: standardową wbudowaną (zintegrowaną z obudową) oraz wolnostojącą. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli na optymalne zaprojektowanie stanowiska kasjerskiego!

Ogromna baza nazw towarów i usług – aż 250 tys. PLU, elektroniczna kopia paragonu, system diod sygnalizujących stan urządzenia, wydruk grafiki i kodów 2D na paragonie, 56-znakowa nazwa towaru lub usługi – to tylko niektóre z wielu zalet nowoczesnej drukarki fiskalnej Thermal HD. O resztę zapytaj naszego serwisanta!

 

Podnieś jakość obsługi klienta i pomnóż zyski – już dziś wybierz drukarkę fiskalną Thermal HD!