Posnet Thermal XL

Z

Nastawiona na intensywną eksploatację

Doskonale sprawdza się w największych punktach handlowych: sklepach, marketach i sieciach sklepowych

Z

4 wersje wyświetlacza

Do wyboru: standardowy LCD (na chorągiewce), wolnostojący LCD, podwieszany LCD oraz wbudowany w pokrywę drukarki OLED

Z

Małe gabaryty

Najmniejsza na rynku stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach i wydrukach niefiskalnych

Z

Ogromna baza PLU

Do zaprogramowania aż 250 tys. nazw towarów i usług

W swoim sklepie bądź punkcie usługowym wykorzystujesz praktyczne oprogramowanie do zarządzania sprzedażą? Poszukujesz urządzenia fiskalnego do intensywnej eksploatacji – szybkiego i wydajnego, a zarazem kompaktowego i lekkiego? Oto drukarka fiskalna Posnet Thermal XL – urządzenie wręcz stworzone dla Twojej firmy! To najwyższa jakość w eleganckiej, nowoczesnej oprawie.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL świetnie sprawdza się na niewielkich stanowiskach kasjerskich. Dzięki małym gabarytom z powodzeniem zmieści się nawet na bardzo ograniczonej przestrzeni. Trzy warianty konstrukcyjne wyświetlacza pozwalają na optymalne dopasowanie urządzenia do potrzeb sklepu czy punktu usługowego: do wyboru masz wyświetlacz standardowy LCD 2×20 znaków, wyświetlacz wolnostojący LCD 2×20 znaków oraz kompaktowy OLED 4×20 znaków wbudowany w obudowę urządzenia. Wszystko dla wygody kasjera i zapewnienia Twoim klientom obsługi na najwyższym poziomie!

Bardzo wysokie parametry techniczne drukarki fiskalnej Posnet Thermal XL czynią z niej urządzenie do zadań specjalnych. Ogromna baza nazw towarów i usług – aż 250 tys. PLU, solidny i wydajny mechanizm drukujący – do 47 linii na sekundę, błyskawiczna wymiana papieru dzięki wrzutowemu systemowi „drop in”, możliwość drukowania faktur i różnorodnych wydruków niefiskalnych, elektroniczna kopia paragonu – to tylko niektóre z wielu zalet drukarki Thermal XL.

To kompaktowe, nowoczesne urządzenie świetnie sprawdzi się nawet w bardzo dużych sklepach, hipermarketach i sieciach sklepowych.

 

Wybierz najwyższą jakość obsługi klienta i pomnóż zyski – wybierz już dziś drukarkę fiskalną Posnet Thermal XL!