Posnet TRIO

Z

Cztery moduły rozszerzenia

Wybierz jeden z wariantów: różnią się one możliwościami komunikacyjnymi i obsługą szuflad wielonapięciowych – gdy będzie potrzeba, upgrade’ujesz drukarkę do wyższego poziomu

Z

Współpraca z urządzeniem mobilnym

Obsługa drukarki może odbywać się za pośrednictwem tabletu lub smartfona – TRIO została wyposażona w dedykowany uchwyt od 7 do 10’’

Z

Pełna obsługa zaliczek, otwarta faktura

TRIO rozlicza paragon jak fakturę zaliczkową – zgodnie z przepisami, czytelnie dla klienta. Daje też 100 linii po 80 znaków na stworzenie dowolnej faktury

Z

Najdłuższa nazwa towaru

Do zaprogramowania w nazwie towaru lub usługi dostajesz aż 80 znaków! Baza PLU zawiera aż 250 tys. kodów.

Prowadzisz sklep, market, restaurację, a może duży punkt usługowy? Poszukujesz nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie urządzenia fiskalnego do współpracy z aplikacją sprzedażową? Poznaj Posnet TRIO – innowacyjne rozwiązanie wyposażone w funkcjonalności, jakich jeszcze nie było na polskim rynku. To urządzenie, które dopasuje się do potrzeb Twojej firmy – stworzone z myślą o modułowej rozbudowie, wesprze Twoją sprzedaż na każdym etapie rozwoju działalności.

Wybierz jeden z czterech wariantów drukarki fiskalnej TRIO – różnią się one rodzajem i ilością interfejsów komunikacyjnych. Każdy moduł rozszerzenia powstał z myślą o konkretnych potrzebach firm. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wariant podstawowy, czy rozszerzony, w każdej chwili możesz dodać kolejny moduł z większymi możliwościami komunikacyjnymi.

Opcjonalny, dedykowany uchwyt na tablet lub smartfon maksymalnie podniesie ergonomię pracy operatora Posnet TRIO. Urządzenie mobilne można w każdej chwili dowolnie odwrócić (uchwyt obrotowy) tak aby z ekranu kasjera stał się on ekranem klienta. Ładowanie tabletu lub smartfona odbywa się poprzez drukarkę – zapomnij o uciążliwych kablach i niewygodzie!

Drukarka fiskalna Posnet TRIO to pierwsze tego typu urządzenie na polskim rynku, które umożliwia pełną obsługę zaliczek – rozlicza ona zaliczki tak, jak rozlicza się fakturę zaliczkową. Drukowane dokumenty będą w pełni czytelne i zrozumiałe – dla konsumenta to pewność udanej transakcji, a dla firmy wzrost zaufania i renomy wśród klientów.

Nowość stanowi także możliwość edytowania dowolnej faktury – stwórz ją według własnego pomysłu, masz na to aż 100 linii po 80 znaków. W dowolnym miejscu umieść np. informacje o dacie dostawy, wpłaconych zaliczkach itp.

TRIO daje Ci aż 250 tys. pozycji sprzedażowych do zaprogramowania. Każda nazwa towaru lub usługi może mieć – uwaga! – aż 80 znaków! Tak długiej nazwy jeszcze nie było! Twórz dokładne pozycje i ciesz się rosnącym zaufaniem klientów!

A to dopiero początek! Drukuj nr NIP nabywcy na paragonie, korzystaj z niesamowicie wytrzymałego akumulatora i dwóch czytelnych wyświetlaczy, ciesz się wygodną elektronicznej kopii paragonu, drukuj grafiki i kody, wymieniaj papier błyskawicznie dzięki systemowi „drop-in”. Te i wiele innych funkcjonalności zostało zamkniętych w małej, kompaktowej obudowie, dzięki której drukarka fiskalna Posnet TRIO zmieści się nawet na niewielkim stanowisku kasjerskim.

 

Stwórz najwyższej jakości system sprzedaży, korzystaj z klasy samej w sobie – wybierz drukarkę fiskalną Posnet TRIO i patrz, jak Twoje zyski rosną!