Rachmistrz nexo PRO

Z

Zarządzanie uproszczoną księgowością

Dedykowany małym i średnim firmom prowadzącym PKPiR lub opłacającym ryczałt ewidencjonowany oraz biurom rachunkowym

Z

Elastyczność i otwartość

Tworzenie własnych raportów i wydruków, własne opisywanie zdarzeń gospodarczych, definiowanie własnych pól itp.

Z

Integracja z systemem nexo

Program stanowi część pakietu InsERT nexo PRO, w skład którego wchodzą Subiekt nexo PRO, Rewizor nexo PRO, Gestor nexo PRO i Gratyfikant nexo PRO

Z

Intuicyjna obsługa

Nowoczesny interfejs został stworzony z myślą o wygodzie i ergonomii pracy użytkownika

Potrzebujesz programu do prowadzenia uproszczonej księgowości, jednak masz nietypowe potrzeby wymagające niestandardowych rozwiązań? Oto propozycja dla Ciebie – Rachmistrz nexo PRO, rozszerzona wersja jednego z najpopularniejszych programów tego typu w Polsce. Stworzony został z myślą o małych i średnich firmach prowadzących podatkową księgę przychodów i rozchodów bądź rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, a także o biurach rachunkowych.

Program do prowadzenia uproszczonej księgowości Rachmistrz nexo PRO zawiera wszystkie funkcjonalności standardowej wersji systemu: pozwala na prowadzenie ewidencji VAT, ewidencji pojazdów i ich przebiegu, środków trwałych itp., rozrachunków, obsługę dowodów wewnętrznych, operacji kasowych i związanych z rachunkami bankowymi oraz wiele innych. Rachmistrz nexo PRO pozwala również na tworzenie własnych raportów i wydruków, rozliczanie rozrachunków ratalnie lub ewidencjonowanie ich według własnych typów, opisywanie we własny sposób zdarzeń gospodarczych (np. dodatkowymi transakcjami VAT), wykorzystywanie tzw. pól własnych i wiele innych.

Zwróć też uwagę na opcję realizacji indywidualnych rozwiązań poprzez tzw. punkty rozszerzeń i Sferę dla Rachmistrza nexo. Wszystko to w przyjaznej oprawie z intuicyjną obsługą, a to ogromna oszczędność czasu i sił Twoich pracowników!

 

Prowadź uproszczoną księgowość z programem dostosowanym do Twoich potrzeb – wybierz już dziś system Rachmistrz nexo PRO!