Rachmistrz nexo

Z

Obsługa uproszczonej księgowości

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub wykonywanie rozliczeń ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych

Z

Szereg rozbudowanych funkcji

Ewidencja i rozliczanie ewidencji VAT, ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, obsługa wynagrodzeń itp.

Z

Praca jednostanowiskowa lub sieciowa

Współpraca m.in. z Subiektem nexo – korzystanie z jednej bazy, tych samych kartotek itp.

Z

Intuicyjna obsługa

Pracuj sprawnie i wygodnie dzięki wyjątkowo przyjaznemu menu użytkownika

Prowadzisz podatkową księgę przychodów i rozchodów? A może rozliczasz się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych? Jeśli poszukujesz systemu do obsługi uproszczonej księgowości, oto Rachmistrz nexo – jeden z najpopularniejszych tego typu programów na polskim rynku. Funkcjonalny, zaawansowany i praktyczny, a zarazem bardzo intuicyjny w obsłudze, Rachmistrz nexo uprości procesy w Twojej firmie, pozwoli oszczędzić czas i zminimalizować liczbę popełnianych błędów!

Dzięki rozbudowanej funkcjonalności Rachmistrz nexo pozwala na sprawne i łatwe prowadzenie rozliczeń. Ten praktyczny program do obsługi uproszczonej księgowości umożliwia m.in. prowadzenie ewidencji VAT, umów i płac oraz środków trwałych i pojazdów. W prosty sposób wystawisz deklarację skarbową i ZUS, wykonasz operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych, rozliczysz rozrachunki itp. Użytkownicy wyjątkowo cenią sobie m.in. automatyczną dekretację dokumentów oraz elastyczną obsługę finansów i rozrachunków.

Producent programu do uproszczonej księgowości Rachmistrz nexo – firma InsERT – dba o bieżące aktualizowanie wszystkich swoich systemów. Daje Ci to pewność rozliczeń wykonywanych zgodnie ze wszystkim obowiązującymi przepisami. Specjaliści InsERT śledzą planowane zmiany na wiele miesięcy przed ich ogłoszeniem, dzięki czemu stosowne modyfikacje są zawsze na czas.

Wraz z programami takimi jak Subiekt nexo, Gestor nexo czy Gratyfikant nexo aplikacja Rachmistrz nexo tworzy zintegrowany system – pracuje on na jednej bazie, co znacznie upraszcza i usprawnia pracę całego przedsiębiorstwa. To oczywiście tylko niektóre z licznych zalet programu – o więcej zapytaj naszego specjalistę!

 

Prosta, łatwa, terminowa i zawsze rzetelna księgowość – pozwól na nią swojej firmie, wybierz program Rachmistrz nexo!