Rewizor GT

Z

Obsługa pełnej księgowości

Program dedykowanym małym i średnim firmom prowadzącym księgi handlowe oraz biurom rachunkowym

Z

Kompleksowe wsparcie księgowego

Zarządzenie planami kont, księgowanie, dekretacja, zarządzenie rozrachunkami, obsługa środków trwałych i wiele innych

Z

Stworzony dla biur rachunkowych

Program wyposażony w funkcje dedykowane biurom rachunkowym i usprawniające ich pracę

Z

Integracja z Subiektem GT

Współpraca z innymi systemami Insert GT: Subiekt GT, Gratyfikant GT i Gestor GT, a w standardzie gratis program mikroGratyfikant GT

Szukasz profesjonalnego systemu do obsługi pełnej księgowości? Zależy Ci nie tylko na bogatej funkcjonalności, ale też na intuicyjności obsługi? Dobrze trafiłeś! Oto program dla Ciebie – Rewizor GT dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom oraz biurom rachunkowym. Stworzony w oparciu o przepisy ustawy o rachunkowości oraz wymogi Unii Europejskiej, system ten jest na bieżąco aktualizowany pod kątem zmieniających się regulacji prawnych.

Program do pełnej księgowości Rewizor GT został wyposażony we wszystkie funkcje potrzebne do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od administrowania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, aż po obsługę środków trwałych  i zaawansowane zarządzanie rozrachunkami. System został też wyposażony w funkcje dedykowane biurom rachunkowym, takie jak obsługa dowolnej liczby podmiotów gospodarczych, zbiorcze operacje na licencjach, przenoszenie planów kont z innych podmiotów itp.

Obsługuj program szybko i prosto dzięki intuicyjnemu, przyjaznemu interfejsowi. Kreator wdrożeniowy ułatwi pierwsze kroki z Rewizorem GT, a integracja z Subiektem GT, Gratyfikantem GT i Gestorem GT pozwoli oszczędzić czas i usprawnić pracę użytkowników. Do aplikacji dołączony jest mikroGratyfikant GT – program umożliwiający podstawową obsługę płac.

Szybko, rzetelnie i zawsze zgodnie z wymogami ustawodawcy – prowadź księgi handlowe na najwyższym poziomie dzięki programowi Rewizor GT!