Rewizor nexo

Z

Obsługa pełnej księgowości

Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa podatkowego

Z

Elastyczne zarządzanie planami kont

Generowanie wzorcowego planu kont, przeniesienia z innego okresu obrachunkowego, automatyczne tworzenie kont kartotekowych, obsługa kont pozabilansowych itp.

Z

Rozbudowana dekretacja

Podział dokumentów na dekrety i polecenia księgowania, różne stany dokumentu

Z

Wsparcie księgowego na każdym etapie pracy

Bogata funkcjonalność, prostota obsługi i wszystkie cechy potrzebne do rzetelnej i efektywnej pracy działu księgowości

Poszukujesz programu do obsługi pełnej księgowości w Twojej firmie? A może prowadzisz biuro rachunkowe? Zależy Ci nie tylko na funkcjonalności, ale też na prostocie obsługi? Oto Rewizor nexo – zaawansowany program do prowadzenia ksiąg handlowych. Zawsze aktualny dzięki stałym ulepszeniom, nad którymi na bieżąco pracuje zespół specjalistów badający potrzeby użytkowników i przygotowujący aktualizacje pod kątem zmieniających się przepisów.

Program do obsługi pełnej księgowości Rewizor nexo wspiera księgowego na każdym etapie jego pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, umów i płac oraz pojazdów, obsługę środków trwałych, aż po operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych, wystawianie deklaracji skarbowych, a także ewidencjonowanie i rozliczanie rozrachunków. Wszystko to w przyjaznej użytkownikowi oprawie z intuicyjnym menu.

Rewizor nexo wraz z programami takimi jak Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Gestor nexo czy Gratyfikant nexo tworzy zintegrowany, pracujący na jednej bazie system. To ogromna oszczędność czasu i środków, a także skrócenie wielu uciążliwych procesów i minimalizacja liczby popełnianych błędów. Program umożliwia płynne, bezproblemowe przejście z księgowości uproszczonej na pełną księgowość.

 

Wybierz najwyższą jakość i gwarancję pracy zgodnie ze zmieniającymi się przepisami – wybierz program do obsługi pełnej księgowości Rewizor nexo!