Sello

Z

Obsługa aukcji internetowych

Komunikacja z Allegro.pl i jego zagranicznymi odpowiednikami (Aukro.cz, Molotok.ru) oraz e-Bay w wersji polskiej, niemieckiej, angielskiej i amerykańskiej

Z

Automatyzacja sprzedaży

Zbiorcze wystawianie aukcji, śledzenie aukcji, wystawianie komentarzy, automatyczna wysyłka maili, zbiorcza obsługa paczek poprzez listy wysyłkowe i wiele innych

Z

Integracja z Subiektem nexo lub GT

Pobieranie informacji o towarach i ich stanach z Subiekta do Sello; wystawianie zamówień, faktur i paragonów

Z

Intuicyjna obsługa

Przyjazny interfejs znacznie usprawnia pracę z programem

Wystawiasz towary na aukcjach internetowych? Korzystasz z Allegro, eBay, a może ich zagranicznych odpowiedników? Podnieś jakość swojej sprzedaży dzięki programowi Sello – wszechstronnego, a jednocześnie prostego w obsłudze narzędzia do obsługi aukcji internetowych! Program wspiera sprzedawcę na wszystkich etapach transakcji – od przygotowania aukcji, aż do kontroli płatności i zarządzania komentarzami.

Program do obsługi aukcji internetowych Sello współpracuje z systemami sprzedaży InsERT: Subiektem nexo i Subiektem GT. Dzięki takiej integracji towary z Subiekta wystawisz na aukcji internetowej, wystawisz też fakturę czy paragon. To ogromna oszczędność czasu i środków – informacji o sprzedaży nie musisz bowiem wprowadzać do systemu – wszystko dzieje się automatycznie!

Przygotowuj pojedyncze aukcje i serie aukcji. Śledź ich przebieg, wysyłaj wiadomości do klientów, wystawiaj komentarze dzięki wbudowanym szablonom. Pozwól Sello wysyłać klientom automatyczne wiadomości o otrzymaniu zapłaty, wysłaniu towaru itp. – to bardzo wzmacnia zaufanie do sprzedającego! Wszystkie maile – także te otrzymane – zostaną automatycznie podpięte do aukcji, transakcji, paczek i klientów. Pozwól Sello przygotowywać też wydruki do paczek – program obsługuje m.in. pola numerów nadawczych od Poczty Polskiej.

To tylko niektóre z wielu możliwości programu Sello. To narzędzie, dzięki któremu prowadzona przez Ciebie sprzedaż na aukcjach internetowych stanie się prostsza, szybsza, a jakość obsługi klienta wejdzie na najwyższy poziom.

 

Zwiększ swoją sprzedaż na aukcjach internetowych dzięki najwyższej jakości obsłudze klienta – wybierz już dziś program Sello!