Honeywell Voyager 1250G

Z

Duży zasięg odczytu

Zasięg odczytu od 0 mm do 446 mm, z szybkością skanowania 100 skanów na sekundę

Z

Multi-interfejs do współpracy z innymi urządzeniami

Możliwość wymiennego użycia interfejsów: KBW, RS232 lub USB

Z

Kody słabej jakości nie są dla niego przeszkodą

Zaawansowany układ laserowy zapewnia doskonały odczyt kodów 1D oraz kodów GS1 DataBar, w tym uszkodzonych lub złej jakości

Z

Mały, lekki, precyzyjny

Nowoczesny wygląd i ergonomiczny kształt to elegancja na stanowisku pracy

Jako przedsiębiorca pragniesz wyposażyć swój biznes w urządzenie, które ułatwi realizację celów sprzedażowych?

Dobrym rozwiązaniem będzie zakup jednoliniowego czytnika laserowego Honeywell Voyager 1250G.

Skaner kodów kreskowych to funkcjonalne rozwiązanie usprawniające pracę z towarem lub innymi przedmiotami, które dla ich identyfikacji są oznakowane kodem kreskowym. Urządzenie ułatwi obsługę przyjmowania, wydawania lub wyszukiwania towaru.

Poręczny, stylowy, łatwy w obsłudze, wytrzymały w każdych warunkach – to cechy czytnika kodów kreskowych Voyager 1250G. Skaner posiada bardzo dobre parametry użytkowania.

Ręczny czytnik kodów kreskowych 1250G  znajdzie zastosowanie w małych i średnich sklepach, magazynach, bibliotekach publicznych i szkolnych, księgarniach, a także w działach logistycznych i produkcyjnych.

Ergonomiczny kształt, pistoletowy uchwyt oraz niewielka waga wpływają na komfortową obsługę jedną dłonią. W komplecie z elastyczną podstawką czytnik przechodzi w tryb pracy automatycznej, usprawniając pracę na stanowisku obsługi klienta w sklepie lub np. magazynie. Wówczas odczyt następuje w momencie umieszczenia pod wiązką laserową kodu, który jest automatycznie wykrywany, skanowany i przesyłany do komputera lub kasy fiskalnej.

Precyzja i szybkość działania czytnika kodów Honeywell Voyager 1250G powoduje, że wprowadzanie danych jest efektywniejsze, łatwiejsze, a możliwość pomyłki ograniczona do minimum. Zwiększa się poziom zadowolenia klientów oraz pracowników.

Duży zasięg odczytu (nawet do 44cm) zapewnia komfort i wydajność pracy, nawet podczas skanowania towaru umieszczonego wysoko na regałach lub nisko na półkach. Poprzez sygnał dźwiękowy i optyczny urządzenie informuje użytkownika o prawidłowym przebiegu odczytu.

Zastosowany układ laserowy gwarantuje precyzyjny odczyt standardowych jednoliniowych kodów 1D oraz kodów GS1 DataBar. Doskonale sprawdza się także przy odczycie kodów uszkodzonych czy gorszej jakości.

Wśród licznych zalet czytnika Voyager 1250G należy także wymienić dużą odporność na upadki oraz odporną na zarysowania szybkę. Obudowa skanera została wykonana z bardzo wysokiej jakości tworzywa, które zapewnia wytrzymałość i brak uszkodzeń podczas wielokrotnego upadku na beton z wysokości 1,5 metra.

Atutem skanera kodów kreskowych Voyager 1250G jest jego dowolność pod względem używania złącz komunikacyjnych. Czytnik posiada multi-interfejs, który pozwala na podłączenie kabli komunikacyjnych w sposób zamienny. Dodatkowo automatycznie identyfikuje rodzaj używanego kabla. W zależności od własnych preferencji możesz wybrać  złącze KBW, RS232 lub USB. Wykorzystanie portu USB ma tę zaletę, iż skaner może być podłączony czy odłączony od komputera bez konieczności jego ponownego uruchamiania.

Czytnik VOYAGER 1250 G dzięki swojej funkcjonalności i precyzji jest nieodzownym elementem punktu kasowego.

 

Wesprzyj swój biznes! Wybierz laserowy czytnik Honeywell Voyager 1250G!