Subiekt GT

Z

Zarządzenie sprzedażą

Program do obsługi działu handlowego, sklepu, lokalu usługowego itp. dedykowany małymi i średnim firmom
Z

Obsługa dokumentów handlowych

Pełne zarządzanie wszystkimi typami dokumentów handlowych i magazynowych
Z

Praktyczne kartoteki

Prowadź kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen, a także kartoteki klientów z danymi CRM
Z

Intuicyjna obsługa

Klasyczny interfejs oraz ergonomiczne rozwiązania dla użytkownika ułatwiają i usprawniają pracę z programem

Poszukujesz prostego w obsłudze, funkcjonalnego programu do zarządzania sprzedażą? Oto Subiekt GT – system od lat cieszący się ogromną popularnością wśród polskich przedsiębiorców. Stworzony przede wszystkim z myślą o małych i średnich firmach, stanowi narzędzie wspomagające całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego itp.

Zarządzaj wszystkimi typami dokumentów handlowych i magazynowych. Prowadź kartotekę kontrahentów z uwzględnieniem danych ważnych z punktu widzenia CRM i definiuj rubryki z dodatkowymi informacjami. Obsługuj zamówienia z rezerwacją towarów oraz fakturami zaliczkowymi. Twórz zestawiania, raporty i analizy, w tym raporty własne, według własnych potrzeb. Z programem Subiekt GT wykonasz te i wiele innych czynności, ważnych w codziennej pracy sprzedawcy.

Program sprzedażowy Subiekt GT stanowi część linii GT, w skład której wchodzą również programy księgowe Rachmistrz GT i Rewizor GT, program do obsługi kadr i płac Gratyfikant GT oraz program do zarządzania relacjami z klientami Gestor GT. Dzięki pracy w systemie jednego producenta oszczędzisz czas i pieniądze, a to wprost przełoży się na wzrost zysków.

Tradycyjny wygląd programu przypadnie do gustu zwolennikom klasycznych rozwiązań. Bogata funkcjonalność Subiekta GT idzie w parze z prostotą obsługi – przyjazny użytkownikowi interfejs, sprawna praca i szerokie możliwości konfiguracji czynią go systemem dla każdego.

 

Zapewnij swojej firmie najlepszą sprzedaż w ergonomiczne oprawie – wybierz już dziś program sprzedażowy Subiekt GT!