Subiekt nexo

Z

Zarządzanie sprzedażą i magazynem

Pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych
Z

Rozbudowany system zamówień

Możliwość ustawienia indywidualnego terminu realizacji dla każdej pozycji dokumentu
Z

Rozbudowana część finansowa

Wykonywanie operacji kasowych, bankowych, tworzenie raportów kasowych itp.
Z

Intuicyjna obsługa

Przyjazny interfejs ułatwia i usprawnia pracę

Poszukujesz praktycznego, intuicyjnego w obsłudze, a zarazem funkcjonalnego programu do zarządzania sprzedażą? Oto Subiekt nexo – jeden z najbardziej cenionych tego typu systemów na polskim rynku. Producent – firma InsERT – dba o bieżące aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu masz pewność, iż użytkowany przez Ciebie system pracuje zgodnie z obowiązującymi przepisami. Program świetnie sprawdza się w małych i średnich punktach handlowych i usługowych – sklepach, hurtowaniach, warsztatach itp.

Program obsługuje wszystkie typy dokumentów handlowych i magazynowych. Rozbudowany system zamówień pozwala na dostosowanie działań do potrzeb zarówno firmy, jak i klienta. W połączeniu z drukarką fiskalną Subiekt nexo tworzy funkcjonalny system sprzedaży, współpracujący z urządzeniami peryferyjnymi takimi jak czytnik kodów kreskowych, waga sklepowa, terminal płatniczy itp.

Rozbudowana część finansowa programu Subiekt nexo umożliwia m.in. wykonywanie operacji kasowych, bankowych czy tworzenie raportów kasowych. Część kartotekowa systemu pozwala na ewidencjonowanie asortymentu, klientów, instytucji, urządzeń zewnętrznych, wspólników i pracowników. Z kolei moduły rozliczeniowe umożliwiają prowadzenie ewidencji rozrachunków, tabeli kursów walut czy działań windykacyjnych.

Subiekt nexo wraz z programami takimi jak Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo czy Gestor nexo tworzy zintegrowany system, który pracuje na jednej bazie, co ogromnie usprawnia pracę całego przedsiębiorstwa.

 

Efektywna sprzedaż, oszczędność czasu i pieniędzy, prostota obsługi – wybierz już dziś program do zarządzania sprzedażą Subiekt nexo!