Szuflada – Kasetka FLIP – TOP

Z

Pojemne, wymienne wnętrze

5 przegródek na banknoty oraz 8 pojemników na bilon

Z

Współpraca z urządzeniami fiskalnymi

Kompatybilna z wieloma urządzeniami fiskalnymi

Z

Ergonomia oszczędzająca miejsce

Kompaktowe wymiary: 460mm szerokości x 100mm wysokości x 170mm głębokości

Z

Funkcjonalna kasetka wysokiej jakości

Wyjątkowa wytrzymałość na uszkodzenia, górna pokrywa ze stali nierdzewnej

Rozpoczynasz działalność handlową? Pragniesz stworzyć funkcjonalne stanowisko kasowe, mimo małej powierzchni ? Nie zapomnij o akcesoriach zabezpieczających gotówkę!

Oto wysokiej klasy, profesjonalna szuflada kasjerska FLIP-TOP.

Kasetka FLIP-TOP to solidne i stylowe rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania i zarządzania gotówką. Wysokie walory estetyczne tej praktycznej kasetki idą w parze z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Niewielkie gabaryty kasetki (460 mm szerokości, 100 mm wysokości i 170 mm długości), stanowią ogromną zaletkę w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Jeśli dysponujesz małą powierzchnią przeznaczoną na stanowisko kasowe, docenisz wyjątkową szufladę FLIP-TOP.

Zaletą kasetki jest też jej ergonomia i łatwy sposób montażu na stanowisku kasowym.

Układ wnętrza kasetki jest dobrze zagospodarowany i zapewnia komfort pracy. W pięciu przegródkach na banknoty i w ośmiu  pojemnikach na bilon łatwo uporządkujesz pieniądze i bezpiecznie przechowasz codzienny utarg. W szufladzie kasjerskiej FLIP-TOP jest też miejsce do przechowywania innych dokumentów, takich jak np. kupony czy potwierdzenia płatności kartą.

Kasetka posiada wymienny wkład na pieniądze z możliwością jego zamknięcia. Wyjmowany wkład wyposażony jest w dwa uchwyty ułatwiające jego wyjęcie. Całość została wyprodukowana z bardzo wytrzymałych tworzyw, z mocnym mechanizmem zatrzaskowym. Odporną na czynniki zewnętrzne stal nierdzewną wykorzystano do produkcji pokrywy kasetki.

Model kasetki FLIP-TOP posiada bardzo praktyczne otwieranie pokrywy od góry, dzięki czemu nie ogranicza przestrzeni roboczej kasjera.

Doskonałą współpracę z kasą lub drukarką fiskalną zapewnia automatyczne otwieranie kasetki poleceniem z urządzenia rejestrującego sprzedaż. Dodatkowo można ją otwierać manualnie kluczykiem. W celu otworzenia kasetki w sytuacjach awaryjnych wykorzystać należy ukrytą od spodu dźwignię .

Szuflada kasjerska FLIP-TOP charakteryzuje się funkcjonalnością i wytrzymałością, dzięki którym stanowi idealny element wyposażania stanowiska handlowego w Twoim przedsiębiorstwie.

 

Postaw na maksymalne bezpieczeństwo podczas sprzedaży z kasetką kasjerską FLIP-TOP!