Szuflada kasowa Posnet MK350

Z

Pojemne wnętrze

4 przegrody na banknoty oraz 8 przedziałów na bilon

Z

Współpraca z urządzeniami fiskalnymi

Profesjonalizm w połączeniu z kasą lub drukarką fiskalną

Z

Niewielkie gabaryty

Duża niezawodność w małym rozmiarze – 350 mm szerokości, 405 mm głębokości, 90 mm wysokości

Z

Mocne mechanizmy wysokiej jakości

Najlepszej klasy podzespoły zapewniające niezawodną wytrzymałość

Ze względów bezpieczeństwa stanowiska kasowego, planujesz zakup szuflady kasjerskiej?

Wybierz szufladę kasową Posnet MK350 do swojego sklepu lub punktu usługowego.

Model szuflady MK350 cechuje się solidnym wykonaniem oraz niezawodnym i trwałym mechanizmem. Urządzenie zapewnia bezpieczeństwo i porządek w codziennym obrocie gotówki.

Kompaktowe rozmiary MK350 (350 x 405 x 90 mm) doskonale wpasują się do wnętrza Twojego biznesu.

Zwróć uwagę! Na zewnątrz niewielka, ale pojemna wewnątrz. Kasjer ma do dyspozycji 4 przegródki na banknoty z dociskami oraz wyjmowany wkład z 8 przedziałkami na monety. W przednim panelu wózka szuflady znajdują się 2 szczeliny na dokumenty typu kupony, potwierdzenia, czeki itp.

Niezależnie od intensywności pracy, szuflada na pieniądze MK350 sprawdzi się w każdych warunkach. Jej płynną pracę doceni mały sklepik osiedlowy, warzywniak, a nawet market, restauracja czy piekarnia.

Wysokiej jakości materiały, z jakich została wyprodukowana zapewniają niezawodność i długą eksploatację.

Zastosowanie w mechanizmie prowadnic i łożysk kulkowych zapewnia ciche i bezproblemowe działanie mechanizmu bez bardzo długi okres użytkowania. Wózek szuflady jest odpowiednio zabezpieczony przed zacinaniem i trzeszczeniem.

Szuflada kasowa Posnet MK350 posiada interfejs komunikacyjny RJ-12, za pośrednictwem którego współpracuje z urządzeniami rejestrującymi, np. kasą lub drukarką fiskalną. Dzięki temu z powodzeniem może stać się uzupełnieniem systemu sprzedaży w Twoim przedsiębiorstwie. Przy takim rozwiązaniu, podczas zakończenia transakcji handlowej, gdy paragon zostanie wydrukowany, kasa lub drukarka impulsem automatycznie otworzy MK350.

W sytuacjach awaryjnych masz możliwość otwarcia szuflady za pomocą dołączonego kluczyka, lub ostatecznie przez otwór umieszczony w spodzie obudowy.

Posnet MK350 to szuflada uniwersalna, elegancka i profesjonalna.

 

Nie zwlekaj! Zabezpiecz swoją gotówkę razem z szufladą kasjerską Posnet MK350!