Szuflada kasowa Posnet SKL

Z

Miejsce na banknoty i bilon

8 przegród na banknoty PLN oraz Euro, 9 przegródek na bilon

Z

Wybierz miejsce montażu

Jak wolisz – na ladzie, pod blatem stołu lub biurka

Z

Mocne mechanizmy wysokiej jakości

Prowadnice kulkowe zapewniają cichą, niezawodną pracę

Z

Różne możliwości otwierania

Otwieranie cewką magnetyczną lub kluczykiem, dodatkowo opcja awaryjna w spodzie szuflady

Pragniesz w swoim przedsiębiorstwie stworzyć praktyczne, funkcjonalne stanowisko kasjerskie? Brakuje Ci elementu zapewniającego bezpieczeństwo przyjmowanej codziennie gotówki?

Znakomitym rozwiązaniem będzie zakup szuflady kasowej Posnet SKL.

To urządzenie może stać się elementem wyposażenia każdego punktu handlowego i usługowego. Ze względu na bardzo dużą wytrzymałość i niezawodność, sprawdzi się także w punktach o dużym nasileniu ruchu np. piekarni, mini markecie czy na stacji benzynowej.

Swoją trwałość, bezawaryjność i odporność na uszkodzenia szuflada Posnet SKL zawdzięcza bardzo starannemu wykonaniu z najwyższej jakości materiałów.

Ergonomiczne gabaryty szuflady kasowej Posnet SKL (415 x 130 x 417 mm) pozwolą na jej instalację w większości stanowisk sprzedaży.

W przypadku braku miejsca na ladzie lub chęci zamocowania szuflady w mniej widocznym miejscu, można ją opcjonalnie umiejscowić pod blatem stołu lub biurka. Wykorzystujemy wtedy specjalne przygotowane przez producenta wsporniki, zapewniające łatwy montaż.

Zaletą szuflady Posnet SKL jest zastosowanie mocnych, metalowych, kulkowych prowadnic. Odpowiadają one za wysuwanie i wsuwanie samego wózka szuflady. Sprawdzone materiały zastosowane do ich produkcji zapewniają ciche, niezawodne działanie.

Wnętrze szuflady zostało tak zaprojektowane, aby było przystosowane do polskich złotych i przyszłościowo także Euro. Posnet SKL  posiada 8 pojemnych przegród na banknoty oraz wyjmowany, 9-cio przegrodowy pojemnik na bilon. Na uwagę zasługuje praktyczna szczelina na dokumenty typu talony, bony itp.

Warto zwrócić uwagę na tryby otwierania szuflady Posnet SKL. Standardowo otwierana jest poleceniem z kasy rejestrującej lub za pomocą kluczyka. Istnieje również możliwość otwarcia awaryjnego przez otwór w spodzie obudowy.

Szuflada obsługuje interfejs przewodu komunikacyjnego (RJ-12). Takie rozwiązanie pozwala na bezproblemową współpracę z dostępnymi na rynku urządzeniami fiskalnymi.

 

Zadbaj o bezpieczeństwo Swoich finansów razem z szufladą kasową Posnet SKL!