Terminal dotykowy ELO 15×3

Z

Wydajny, dwurdzeniowy procesor

Procesor Intel Core i3 4350T Dual-Core 3.1GHz 4MB Intel Smart Cache obsługuje aplikacje wymagające mocy obliczeniowej powyżej 4400 punktów PassMark

Z

Chłodzenie aktywne

Praktyczna wentylacja komputera umożliwia wielogodzinną pracę nawet przy bardzo dużym ruchu w sklepach czy marketach

Z

Serwis w miejscu instalacji

Specjalna obudowa panelowa umożliwia sprawne serwisowanie terminala w miejscu instalacji

Z

Najwyższej jakości ekran dotykowy

Szklany, 15″ ekran dotykowy zapewnia niezwykłą wygodę użytkowania i możliwość konfiguracji

Prowadzisz sklep, market, a może punkt usługowy? Ze względu na duży ruch poszukujesz terminala dotykowego o dużej wytrzymałości? Spójrz tylko na to nowoczesne urządzenie o wyjątkowo atrakcyjnym designie – to terminal dotykowy ELO 15×3 wyposażony w system aktywnego chłodzenia, który z powodzeniem znosi nawet bardzo intensywną pracę przez wiele godzin.

Pracuj wydajnie i oszczędnie dzięki wysokim parametrom technicznym terminala dotykowego ELO 15×3. Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny dwurdzeniowy procesor Intel Core i3 4350T Dual-Core 3.1GHz 4MB Intel Smart Cache oraz pamięć RAM DDR3L 4GB. Tak zaawansowany sprzęt obsługuje aplikacje wymagające mocy obliczeniowej powyżej 4400 punktów PassMark – idealnie sprawdzi się więc w różnego rodzaju placówkach handlowych.

Dostosuj właściwości terminala do potrzeb swojego stanowiska kasjerskiego. Wszystko za sprawą innowacyjnej dwustopniowej regulacji wysokości podstawy – rozwiązanie to znacznie ułatwia pracę z urządzeniem zainstalowanym na małej wysokości oraz we wszelkiego rodzaju stanowiskach sprzedaży, w których terminal mógłby zasłaniać kasjera – z ELO 15×3 zapomnisz o takim problemie.

Najwyższej jakości 15” ekran dotykowy pozwala na dowolną konfigurację, dzięki czemu praca z urządzeniem staje się prosta i wyjątkowo wygodna.

Terminal dotykowy ELO 15×3 został wyposażony w innowacyjną obudowę panelową, która ułatwia wykonywanie czynności serwisowych w miejscu instalacji – to ogromna wygoda zarówno dla użytkownika, jak i serwisanta.

 

Najwyższa jakość, wysokie parametry techniczne i wygoda – wszystko to dostaniesz wraz z terminalem dotykowym ELO 15×3, idealnym do punktów handlowych!