vendero

Z

Stwórz sklep internetowy

Dane o produktach pobierane z Subiekta nexo lub Subiekta GT – zamówienia ze sklepu trafiają wprost do programu

Z

Stwórz witrynę z ofertą

Strona prezentuje szczegółową ofertę towarów i usług z podziałem na kategorie – dane importowane z Subiekta GT lub Subiekta nexo

Z

Stwórz firmowy serwis www

Najważniejsze informacje o firmie, opis oferty, dane kontaktowe, aktualności itp. – bez prezentowania szczegółowej oferty

Z

Prosta modyfikacja wyglądu strony

Dostosuj witrynę do indywidualnych preferencji – w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca, wystarczy komputer z dostępem do Internetu

Marzysz o założeniu własnego sklepu internetowego, ale nie masz specjalistycznej wiedzy na temat kreowania stron internetowych? A może chcesz mieć prostą witrynę z ofertą lub firmowy serwis www? Jeśli w swojej pracy korzystasz z systemu InsERT, mamy oprogramowanie idealne dla Ciebie! To vendero – praktyczny i wyjątkowo prosty w obsłudze program do szybkiego kreowania własnej strony firmowej.

Stwórz profesjonalny sklep internetowy w zaledwie kilka minut! Vendero pobiera dane o towarach (nazwę, cenę, a nawet zdjęcie!) z Subiekta nexo lub Subiekta GT. Wybierz jeden z wielu nowoczesnych szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Co dalej? Twoi klienci składają zamówienia, które trafiają bezpośrednio do Subiekta! To ogromna oszczędność czasu i sił, a także ograniczenie do minimum liczby popełnianych błędów. Vendero daje możliwość wyboru wielu rodzajów płatności, w tym szybkich płatności PayU.

A może wolisz witrynę z ofertą – stronę prezentującą szczegółową ofertę towarów i usług? Dzięki vendero stworzysz ją w kilka minut! Jeśli chcesz, dodaj też informacje o firmie, aktualności, dane kontaktowe i inne. Ofertę podziel na kategorie, dzięki którym Twoim klientom łatwiej będzie znaleźć szukany towar lub usługę.

Program do tworzenia stron vendero pozwala też na stworzenie firmowego serwisu www – można w nim zamieścić dane o firmie, dane kontaktowe, aktualności itp., bez podawania szczegółowej oferty.

Wygląd witryny i zamieszczone w niej dane możesz w każdej chwili zmodyfikować – z dowolnego miejsca! W cenie programu otrzymujesz także hosting i wybraną domenę. Wszystko to w prostej, przyjaznej oprawie, intuicyjnej nawet dla początkującego użytkownika.

 

Zaistniej w sieci już dziś! Wybierz program vendero i w kilka minut stwórz własny sklep internetowy, witrynę z ofertą lub firmowy serwis www!