Szkolenia

Witamy w BUCHCOM Biuro Rachunkowe – Szkolenia–Pruszków

 

Nasza oferta szkoleń została przygotowana na bazie doświadczeń serwisowych i księgowych naszych pracowników, którzy obsługują programy firmy InsERT wykonując swoją codzienną pracę. Wykładowcy to przede wszystkim księgowi praktycy prowadzący wdrożenia i serwis oprogramowania, wiedza księgowa i podatkowa dodatkowo wzbogaca zakres naszych szkoleń. Stosowanie przepisów podatkowych na co dzień pozwala nam wyczulić uczestników szkoleń na zagrożenia i problemy podatkowe oraz ochronić ich przed popełnianiem błędów podatkowych.

insert_ofertaWiedza, którą chcemy Ci przekazać bazuje na naszych wieloletnich doświadczeniach. Sami pracujemy na oprogramowaniu InsERT świadcząc usługi księgowe dla naszych klientów.

Dlatego chcemy Ci pokazać temat w szerszym ujęciu, tak abyś wiedział co należy robić jak również to czego robić się nie powinno. Tylko od Ciebie zależy jak tą wiedzę wykorzystasz!

 

 

Szkolenia dla początkujących z obsługa linii InsERT GT

Subiekt GT
Rachmistrz GT
Gestor GT
Rewizor GT
Gratyfikant GT
Biuro GT

Szkolenia dla początkujących z programów InsERT nexo

Subiekt nexo
Rachmistrz nexo
Gestor nexo
Rewizor nexo
Gratyfikant nexo
Biuro nexo

Indywidualne szkolenie z wybranego programu

Subiekt GT, Rachmistrz GT, Gestor GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Biuro GT, Subiekt nexo , Rachmistrz nexo , Gestor nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Biuro nexo,