Znana i ceniona od lat – przede wszystkim przez małe firmy – kasa fiskalna Posnet BINGO zyskała swoją godną następczynię w postaci online’owej BINGO MAX. To połączenie niezawodności i funkcjonalności popularnego modelu z nową formą i zupełnie nowymi możliwościami. Sprawdź, jak wykorzystać ją m.in. na bazarku, w małym sklepie i punkcie usługowym, tak by stworzyła wygodny system sprzedaży!

Kasa BINGO MAX Online – klasa sama w sobie

Pod względem gabarytów kasa fiskalna Posnet BINGO MAX Online należy do urządzeń małych. Jednak jej parametry techniczne i możliwości podnoszą ją do rangi kasy średniej. Wytrzymała obudowa, pojemna baza towarowa, szybki, ale przede wszystkim niezawodny mechanizm drukujący, wygodna klawiatura – to tylko niektóre z jej wielu zalet.

Wśród ważnych cech należy wymienić integrację z różnymi urządzeniami peryferyjnymi. Opcja podłączenia do kasy online’owej m.in. czytnika kodów kreskowych, wagi elektronicznej czy terminala płatniczego czyni ją urządzeniem uniwersalnym. Sprawdzi się w różnego rodzaju działalnościach handlowych i usługowych – małych sklepach, butikach, warzywniakach, straganach i targowiskach, ale też małej gastronomii, warsztatach samochodowych, szkołach jazdy i wielu innych punktach.

 

Funkcjonalny system sprzedaży

Prześledźmy zatem, jak kasa BINGO MAX Online funkcjonuje w systemie sprzedaży. Zacznijmy od podstaw. Podstawą obecnie jest terminal płatniczy – zdecydowana większość konsumentów deklaruje chęć płatności kartą także tam, gdzie do tej pory nie mieli takiej możliwości (np. na bazarkach). Nasz wybór padł na Netpay – nowoczesny terminal płatniczy o designie smartfona z wygodnym panelem dotykowym.

Atrakcyjny wygląd i prosta obsługa to nie jedyne cechy, które przekonały nas do terminala Netpay. Został on też wyposażony w funkcję udostępniania internetu. Dzięki temu nawet sprzedawcy działający w terenie, wspomnianych wcześniej bazarkach czy wszelkich innych miejscach z utrudnionym dostępem do internetu mogą spełnić wymóg przesyłania w sposób ciągły i automatyczny danych o sprzedaży z kasy online’owej do systemu CRK.

 

Czytnik kodów kreskowych i waga sklepowa

W małych sklepach i innych punktach handlowych ze sporym lub często zmieniającym się asortymentem skaner kodów kreskowych znacznie usprawnia obsługę klienta. Do wyboru mamy kilka rodzajów urządzeń, jednak w niewielkich firmach zwykle sprawdzają się skanery ręczne. Takie jak Honeywell Voyager 1470g. Wytrzymały i wydajny, cieszy się ogromną popularnością m.in. ze względu na swoją atrakcyjną cenę.

Sprzedaż owoców, warzyw, wyrobów cukierniczych, piekarniczych itp. wymaga zastosowania wagi elektronicznej. Najlepiej, by pozwalała ona kontrolować wskazania od razu na kasie fiskalnej – bez konieczności przepisywania danych. Dzięki takiemu rozwiązaniu eliminujemy błędy kasjerskie i ponosimy jakość obsługi klienta. Kasa Posnet BINGO MAX Online współpracuje w ten sposób m.in. z wagą FAWAG DS-1.

A co z wygodnym przechowywaniem pieniędzy? Posłuży do tego szuflada kasowa – sprzęt nieodzowny w każdym punkcie handlowo-usługowym. Bezpieczna, szybka i niezawodna szuflada Posnet MK350 świetnie spisuje się w systemie sprzedaży kasy BINGO MAX Online!

Terminal płatniczy na bazarze – biała plama w płatnościach elektronicznych