Korzyści, które płyną z automatyzacji procesów w firmie są oczywiste. Dzięki niej ograniczamy zakres czynności dotychczas wykonywanych przez człowieka i oszczędzamy czas. Czasem stawką jest odciążenie zespołu, czasem pozyskanie zasobów do zwiększenia innych działań sprzedażowych. Moduł Automatyzacja w InsERT pomoże osiągnąć każdy z tych celów.

Czym jest Moduł Automatyzacja w InsERT nexo?

Moduł Automatyzacja to narzędzie stworzone przez firmę InsERT, które umożliwia tworzenie własnych automatów w ramach programów linii nexo. Dzięki niemu możemy dostosować działanie systemu do indywidualnych procesów w firmie. Na przykład ustawić funkcję wysyłania wiadomości e-mail lub sms po utworzeniu oferty, dokumentu handlowego, umowy, zlecenia serwisowego itp. Powtarzalne działanie, które normalnie wykonywałby pracownik, zastąpi skonfigurowany automat. Drobne czynności, ale wykonywane wielokrotnie i regularnie, pochłaniają dużo czasu. Moduł Automatyzacja pomoże zredukować udział pracowników wykorzystywany na tego typu aktywności. Możliwości Modułu są tak naprawdę nieograniczone, w dużej mierze od potrzeb i pomysłowości użytkowników zależy, w jaki sposób zostaną skonfigurowane automaty w poszczególnych programach.

Moduł Automatyzacja w InsERT działa w programach linii nexo:

  • Subiekt nexo
  • Rachmistrz nexo
  • Rewizor nexo
  • Gestor nexo
  • Gratyfikant nexo

Czy do automatyzacji potrzebujesz wsparcia programisty?

Nie. Moduł Automatyzacja chociaż jest narzędziem zaawansowanym, nie wymaga wsparcia programisty. Nie musimy ponosić kosztów usług informatycznych, a autorskie rozwiązania zawsze stanowią spory wydatek. Jednocześnie skorzystanie z pomocy specjalisty i profesjonalne wdrożenie Modułu Automatyzacja jest warunkiem optymalnego ustawienia czynności tak, by odpowiadały  specyfice przedsiębiorstwa. W pełni skorzystamy z wszystkich możliwości narzędzia i szybciej rozpoczniemy pracę w nowym środowisku.

WAŻNE!

DO KOŃCA 2022 ROKU Z MODUŁU AUTOMATYZACJA SKORZYSTASZ BEZPŁATNIE, o ile POSIADASZ ZAREJESTROWANY PROGRAM LINII INSERT NEXO. PO TYM CZASIE BĘDZIE MOŻNA Z NIEGO KORZYSTAĆ W RAMACH ABONAMENTU.

 

Faktura ustrukturyzowana – nowy obowiązek od 2024 r.