Do obowiązkowego terminu stosowania kas fiskalnych online w branży budowlanej zostały już zaledwie dwa tygodnie. To ostatni moment na to, żeby kupić urządzenie i dopełnić wszystkich formalności związanych z prowadzeniem ewidencji zgodnie z wymogami ustawodawcy. Jeżeli świadczysz usługi budowlane lub remontowe, a jeszcze nie kupiłeś nowego urządzenia dla swojej firmy, zrób to jak najszybciej. Oto 3 najlepsze kasy online dla budowlańców.

Jaka kasa online sprawdzi się najlepiej w przypadku podatników, którzy świadczą usługi budowlane i remontowe na rzecz osób prywatnych? Ze względu na charakter działalności i rozliczenia z klientem w miejscu wykonywania usługi – na budowie lub w remontowanym lokalu – ważnym parametrem jest mobilność. Oto 3 najlepsze przenośne kasy online dla budowlańców, które w swojej ofercie ma jeden z wiodących producentów kas – firma Posnet.

Polecane kasy online dla budowlańców

Posnet Mobile Online

Posnet Mobile to prawdziwy klasyk wśród mobilnych kas fiskalnych. Urządzenie jest nieduże – zmieści się w torbie, plecaku, a nawet kieszeni kurtki. Jednocześnie obudowę wykonano z wytrzymałych materiałów, więc doskonale nadaje się do pracy w terenie. Dodatkowo praktyczne etui ochroni kasę przed czynnikami zewnętrznymi. Posnet Mobile to dobry wybór dla tych przedsiębiorców, którzy cenią sobie szybką i intuicyjną obsługę.

Posnet Ergo Online

Dobrym rozwiązaniem dla branży budowlanej jest kasa Posnet Ergo Online. Kompaktowa, odporna obudowa. Czytelny wyświetlacz, wydajna praca i opcja modułowej rozbudowy. W podstawowej wersji istnieje możliwość podłączenia sprzętu do komputera przez złącze USB. To tylko niektóre jej zalety. Możesz jednak w dowolnym momencie wzbogacić swoją kasę fiskalną o dodatkowe moduły komunikacyjne – modem 3G, moduł Wi-Fi, Bluetooth itp. – żeby jeszcze wygodniej korzystać z niej podczas pracy poza domem.

POSPAY Online

POSPAY Online to urządzenie dla tych przedsiębiorców, którzy chcą się wyróżnić na tle konkurencyjnych firm. Połączenie kasy online i terminala płatniczego w jednej obudowie to niewątpliwy komfort dla usługodawcy, ale też klienta. Wciąż bardzo niewielu fachowców oferuje możliwość bezgotówkowego uregulowania należności w miejscu wykonywanej usługi. Z POSPAY Online zaproponujesz klientom taką opcję i to bez mnożenia urządzeń. Tym samym sprzętem zarejestrujesz sprzedaż i przyjmiesz płatność kartą. POSPAY Online posiada też funkcjonalności drukarki fiskalnej, którą można wygodnie połączyć z system sprzedażowym w komputerze lub laptopie.

To ostatnia chwila na zakup kasy fiskalnej dla twojej firmy budowlanej. Z dniem 1 lipca 2021 r. urządzenie musi być gotowe do rejestrowania sprzedaży na nowych zasadach.

Kasy fiskalne online dla firm budowlanych w 2021 r. – jakich usług dotyczy obowiązek?