Wiodący producent kas i drukarek fiskalnych – firma Posnet – uzyskała prestiżową nagrodę. Została uhonorowania Diamentem Forbes 2023. To nie pierwsze wyróżnienie przyznane Posnetowi. Firma przez szereg lat zyskiwała złote Laury Konsumenta.

Posnet – laureat Diamentów Forbes 2023

Firma Posnet od wielu lat produkuje kasy fiskalne i drukarki fiskalne cenione za intuicyjność obsługi, niezawodność oraz solidne mechanizmy. W ofercie producenta znaleźć można sprzęt dostosowany do działalności różnego typu – od mobilnej sprzedaży i usług, przez małe i średnie punkty handlowe, aż po większe markety.

Posnet projektuje swoje urządzenia z myślą o użyteczności. Z powodzeniem też wdraża nowoczesne technologie. Wchodzi naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez użytkowników. Dzięki temu tworzy sprzęt wysokiej jakości, ceniony przede wszystkim w sektorze małych i średnich firm.

Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej firmy Posnet:

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy uhonorowani prestiżowym wyróżnieniem – Diamentem Forbes 2023. Znalezienie się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce utwierdza nas w przekonaniu, że zespołowa praca i zaangażowanie przynoszą znakomite efekty.

Miejsce wśród laureatów plebiscytu miesięcznika Forbes jest szczególnie nobilitujące w czasach, w których wszyscy mierzymy się z dużą nieprzewidywalnością otoczenia biznesowego. Potwierdza to, iż nasza determinacja w dostarczaniu najwyższej jakości produktów oraz budowanie bliskich relacji z naszymi partnerami biznesowymi jest słuszną strategią. 

Wyróżnienie Diamentem Forbes 2023 jest do dla nas również motywacją do dalszego rozwoju i realizacji kolejnych ambitnych celów.

Dziękujemy wszystkim klientom za okazane nam zaufanie oraz partnerom biznesowym za wspólnie osiągnięty sukces.

 

Diamenty Forbesa 2023

Diamenty Forbesa to prestiżowe wyróżnienia nadawane przez magazyn „Forbes” najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce. Jak podaje wydawnictwo, tegoroczna lista Diamentów zasadniczo różni się od tych nadawanych w latach poprzednich. Nagrody te są obrazem drogi, jaką obrały najbardziej skutecznie działające polskie firmy, by wyjść z kryzysu pandemicznego oraz zapaścią wywołaną wojną w Ukrainie.

Piętnasta edycja Diamentów Forbesa ma być dowodem, że Polacy potrafią budować wartość nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.


BUCHCOM Kasy fiskalne Pruszków to autoryzowany dealer i serwis urządzeń marki Posnet. Doświadczeni serwisanci nie tylko doradzają, ale też wdrażają system kasowy w firmie, zapewniają szkolenia dla pracowników, a w późniejszym czasie – obsługę serwisową. W salonie sprzedaży kas fiskalnych w Pruszkowie znajdziesz też oprogramowanie dla firm, urządzenia sklepowe i inne rozwiązania dedykowane przedsiębiorcom. Dodatkowo doświadczeni specjaliści świadczą usługi księgowe na najwyższym poziomie.

Kto nie musi mieć kasy fiskalnej w 2023 roku? Zwolnienia z kas