Wielofunkcyjność, wygoda, oszczędność – to tylko niektóre z zalet Pospay. Poznaj pierwszy na rynku fiskalnych terminal płatniczy – dowiedz się, jak zredukować koszty do minimum i cieszyć się funkcjonalnym urządzeniem „All-in-one” w sklepie i punkcie usługowym.

Przedsiębiorca poszukujący kasy fiskalnej ma dziś naprawdę ogromny wybór. Od mobilnych urządzeń z wytrzymałymi akumulatorami, świetnych do pracy w terenie, przez standardowe kasy, aż po zaawansowane technologicznie drukarki fiskalne, a nawet terminale fiskalne. Producenci wychodzą naprzeciw potrzebom polskich firm o różnych profilach – tworzą rozwiązania, jakich jeszcze nie było.

Jednym z takich rozwiązań jest Pospay – pierwsze na rynku urządzenie łączące w sobie funkcjonalność terminala płatniczego oraz kasy fiskalnej i drukarki fiskalnej z aplikacją sprzedażową. Fiskalny terminal płatniczy Pospay to nie tylko ogromna wygoda, to też oszczędność i zmniejszenie liczby formalności.

W branży technologicznej konstruowanie urządzeń typu „All-in-one” to nie tylko moda – to odpowiedź na rzeczywiste potrzeby użytkowników. Wielozadaniowość i wygoda to cechy, które sprawiają, iż urządzenia typu Pospay natychmiast spotykają się z ogromną popularnością.

 

Zalety fiskalnego terminala płatniczego Pospay

Dlaczego warto wybrać Pospay? Zacznijmy od wygody. W niewielkiej obudowie zyskujemy trzy nowoczesne urządzenia. Przede wszystkim mamy tu terminal płatniczy najnowszej generacji, akceptujący wszystkie rodzaje płatności: kartami chipowymi, magnetycznymi, zbliżeniowymi, a także telefonem (BLIK, Samsung Play, Google Play, Apple Play). Praktyczny wyświetlacz dotykowy czyni pracę z Pospay szybką i wygodną.

Pospay to nowoczesne urządzenie fiskalne. Sami wybieramy, jaką opcję wolimy: Pospay pracuje jako samodzielna kasa lub drukarka fiskalna w systemie sprzedaży. Aplikacja sprzedażowa dostępna z urządzeniem została zaprojektowana z myślą o potrzebach współczesnego użytkownika. Dostajemy więc m.in. intuicyjne menu oraz zdalną aktualizację. Fiskalny terminal płatniczy Pospay ma wszystko, co nowoczesne urządzenie fiskalne mieć powinno: szybki mechanizm drukujący, system błyskawicznej wymiany papieru, dwa wytrzymałe, wymienne litowo-jonowe akumulatory i wiele innych.

 

Oszczędzaj z Pospay

Zakup fiskalnego terminala płatniczego Pospay zamiast dwóch osobnych urządzeń to dla firmy znaczna redukcja kosztów. Przede wszystkim przedsiębiorca nie podpisuje już umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Płatności przyjmowane przez Pospay obsługuje lider na rynku akceptacji kart płatniczych – Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych – eService. Wszelkie formalności natomiast załatwia Posnet. Przedsiębiorca nie traci czasu na analizowanie ofert wielu operatorów, czytanie umów, oczekiwanie na kontakt z przedstawicielem – z Pospay wszystko otrzymuje gotowe.

Oferta na fiskalny terminal płatniczy Pospay została skonstruowana tak, by użytkownik zapłacił jak najmniej. Tak naprawdę płacisz tylko za kasę. Terminal wynajmujesz – to nie tylko znacznie obniżenie kosztów, ale też dożywotnia gwarancja na urządzenie. Jeśli dodatkowo spełniasz wymogi do wzięcia udziału w programie Polska Bezgotówkowa, terminal płatniczy otrzymasz całkowicie za darmo! W ramach akcji przedsiębiorca nie ponosi kosztów instalacji terminala oraz jego użytkowania przez 12 miesięcy.

 

Mały, mobilny i elegancki

Fiskalny terminal płatniczy Pospay to urządzenie stylowe i wyjątkowo nowoczesne. Doskonałe w pracy mobilnej i stacjonarnej. Dzięki małym gabarytom świetnie sprawdzi się w tych sklepach czy punktach usługowych, w których miejsce na ladzie jest ograniczone. Choć to urządzenie nowe, już teraz zyskało sobie pozytywną opinię u właścicieli małych sklepów, lokali gastronomicznych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetów lekarskich, dostawców, szkół jazdy i wielu innych przedsiębiorców.

 

Faktura do paragonu: od kiedy obowiązkowy numer NIP nabywcy?