POSPAY Online to wyjątkowe urządzenie. Idealne dla podatników, którzy muszą prowadzić sprzedaż z wykorzystaniem kas fiskalnych online i jednocześnie chcą zaoferować klientom opcję płatności bezgotówkowych. Jedna, kompaktowa obudowa kryje w sobie dwa urządzenia. A nawet trzy.

POSPAY Online – kasa, drukarka i terminal płatniczy w jednym

Kasa, drukarka online i terminal płatniczy w jednej kompaktowej obudowie. Firma Posnet zaproponowała podatnikom urządzenie wyjątkowe. POSPAY Online łączy w sobie cechy nowoczesnego, mobilnego sprzętu do ewidencji sprzedaży oraz terminala. Do tego lekka konstrukcja i wytrzymała bateria. Dotykowy wyświetlacz, minimalistyczny design. Z jednej strony małe wymiary sprawią, że POSPAY Online nie będzie się rzucać w oczy. Z drugiej – przykuje uwagę klienta jakością i innowacyjnymi funkcjami.

 

Mobilne, uniwersalne i nowoczesne

Użytkownik POSPAY Online może rejestrować sprzedaż i generować paragony fiskalne dla klientów. Ten sam sprzęt pozwala na przyjęcie płatności bezgotówkowej dowolną kartą płatniczą. Urządzenie to wykorzystane w funkcji drukarki można z kolei podłączyć do komputera lub laptopa i pracować z poziomu programu sprzedażowego.

Kompaktowe wymiary POSPAY Online sprawiają, że nie tylko nadaje się do pracy mobilnej, ale też stanowi optymalne rozwiązanie dla firm, które dysponują małym lokalem lub nie chcą, żeby sprzęty zajmowały wiele przestrzeni.

 

POSPAY: Nieduża cena, niewiele formalności

Zakup POSPAY Online pozwala przedsiębiorcy na ograniczenie formalności związanych z zakupem sprzętów do obsługi sprzedaży. W tym samym miejscu, w którym kupujemy kasę fiskalną, zawrzemy też umowę z operatorem płatności bezgotówkowych. Co można powiedzieć o cenie POSPAY Online? Może się wydawać większa niż kwota, którą zapłacimy za zwykłą kasę. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że płacimy za trzy sprzęty – w tym drukarkę fiskalną – koszt wcale nie jest duży. Zwłaszcza gdy uwzględnimy dostępne dla podatników ulgi.

 

Wymiana kas na online w Polsce

Trwa modyfikacja systemu kasowego w Polsce – podatnicy kilku sporych branż są objęci obowiązkową wymianą dotychczasowych sprzętów na kasy online. Nowoczesne urządzenia wdrożyli już mechanicy, wulkanizatorzy i stacje paliw. W kolejnych etapach zrobią to m.in. właściciele hoteli i restauracji, także lekarze, kosmetyczki czy prawnicy.

Wielu przedsiębiorców objętych obowiązkiem wymiany interesuje się mobilnymi, wielozadaniowymi urządzeniami fiskalnymi ze względu na specyfikę biznesu lub możliwości posiadanego lokalu. POSPAY Online – połączenie kasy online i terminala płatniczego – świetnie wpisze się w potrzeby ich działalności.

Kto musi wymienić kasy fiskalne w 2021 r. Aktualny harmonogram